USB Remix OS uygulama yüklenmiyor

Remix OS'u USB bellek aracılığıyla canlı olarak başlattık ve PUBG Mobile indireceğiz. İki sorun var ;

Birincisi, Google hesabından oyunu yüklemek için basacağımız zaman yüklü görünüyor tıklıyoruz ve başka bir cihaz isimleri görüyoruz ve yükleyemiyoruz.

İkincisi ise USB'den başlatılan Remix OS'ta yaklaşık 1 GB boyutunda dahili depolama alanı veriyor ve PUBG için yeterli boş alan çıkmıyor. Hatta nereye indireceğimizi seçmemizle ilgili bir ayar var mı bilmiyorum, bu sorunları nasıl halledebiliriz boş alana uygulama yüklemek için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabit disk'e kurulum yapan exe dosyalarını indirip kurdum fakat 3 tane Remix OS çıktı ve hiçbiri açılmıyordu. Oysa ki kendi sitesinden yüklemiştim exe dosyasını.

İşlemcim Intel Core Duo 2 E6750 modeli ve SSE 4.2 desteklemiyor. LGA 775 uyumlu ve 64 bit Prime, Remix ve Phoenix OS destekleyen işlemcilerin hangileri olduğunu merak ettim.
Phoenix Os 32 bit'in PUBG Mobile için modlu versiyonunu yükledim fakat cihazınız desteklenmiyor uyarısı çıktı ve oyun kapandı. PUBG Lite indirdim bu seferde karakter ismi seçme kısmında oyun donuyor.
@Zor Adam, napsam bilemedim ki.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı