USB Wi-Fi alıcısı alınır mı?

Muharrem09

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar PC'ye modemden kablo çekme imkanım olmadığı için bu aygıtı almak istedim evde 12 megabit internet var. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhabalar PC'ye modemden kablo çekme imkanım olmadığı için bu aygıtı almak istedim evde 12 megabit internet var. Sizce alınır mı?

12Mbps internet için yeterli olacaktır fakat iyi fiyata daha iyi bir ürün alınabilir diye düşünüyorum.

Alınmaz. Ben ona benzer hatta ondan daha iyi bir model aldım. Tp link markalıydı. Sürekli kopuyordu dalgalanmalar oluyordu. En sonda iade edip ethernet bağladık dedem ile. Hemde eski bir ethernet. Altyapım maksimum 25 mbps destekliyor en az 24 veriyor. Ethernet adamdır. Hatta buraya açtığım konum bile var.

Alınmaz hocam ben aldım kablo ile 125 Mbps veren internetten sadece 3 Mbps alabiliyordum bu bayağı bir kayıp daha iyi modellere bakabilirsiniz.

Alınmaz. Ben ona benzer hatta ondan daha iyi bir model aldım. TP-Link markalıydı. Sürekli kopuyordu dalgalanmalar oluyordu. En sonda iade edip Ethernet bağladık dedem ile. Hemde eski bir Ethernet. Altyapım maksimum 25 Mbps destekliyor en az 24 veriyor. Ethernet adamdır. Hatta buraya açtığım konum bile var.

Kablo kalitesi ile 2.4GHz bağlantı kalitesini karşılaştırmak doğru olmaz. Kablo kalitesi gibi 25Mbps internet deneyimi yaşamak istiyorsan 5GHz kaçınılmaz.

Geri
Yukarı