USB'den Gelebilecek Virüsler İçin USB Security Programı Önerisi

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Bilgisayara bir USB bellek bağlayacağım, ancak içinde Virüs olabileceğinden şüpheleniyorum. Bunun için bana USB koruması için bir program lazım, önerileriniz nedir? (Antivirüs değil, sadece USB'den gelebilecek kötü amaçlı şeyler için bir yazılım arıyorum)

Bende Zemana ve Chomar var. USB taktığımda tarayıp açtırıyor bana istersen kullan ama ben aşırı güvenmiyorum. Yapcaksan Avast falan kur.

Son düzenleyen: Moderatör:
KIS Kullanabilirsiniz. Sadece USB değil, bütün zararlılara karşı koruma sağlamış olursunuz. :)

Dosya Ekleri

• e078234b0c7be14eed0d5b132fa154b1.png
    e078234b0c7be14eed0d5b132fa154b1.png
    23 KB · Görüntüleme: 60
Kaspersky Security Cloud – Free

KIS Kullanabilirsiniz. Sadece USB değil, bütün zararlılara karşı koruma sağlamış olursunuz. :)
@Kaspersky Kullanıcısı'nın da dediği gibi KTS ya da KIS sadece USB için değil genel olarak koruma sağlayacaktır. Free de yeterli fakat 1 yıl için 80 ya da 85 TL vererek lisans alabilir, tam kapasite ile kullanabilirsiniz.

Kaspersky Total Security 1 Kullanıcı 1 Yıl Türkçe
Kaspersky Internet Security 1 Kullanıcı 1 Yıl Türkçe

2 gün önce yeniledim lisansı.
Kaspersky Security Cloud – Free

Sadece USB için arıyorum.

(Antivirüs değil, sadece USB'den gelebilecek kötü amaçlı şeyler için bir yazılım arıyorum)

Kullanabilirsiniz. Taktığınız anda otomatik çalışan kötü amaçlı yazılımları çalışılamaz hale getirir.

Son düzenleme:
Kullanabilirsiniz. Taktığınız anda otomatik çalışan kötü amaçlı yazılımları çalışılamaz hale getirir.
Aradığım yorum. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı