USB'siz Linux Mint nasıl kurulur?

efeabibeybi

Zeptopat
Daha fazla  
Windows 10 Home bilgisayarım var ve ben bu bilgisayara Linux Mint kurmak istiyorum fakat USB'im yok.
Bilgisayarda bir hard disk (500GB) bir de SSD (250GB) ben SSD'ye kurmak istiyorum Windows da SSD de kurulu, hocam bunun bir oluru var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Home bilgisayarım var ve ben bu bilgisayara Linux Mint kurmak istiyorum fakat USB'im yok.
Bilgisayarda bir hard disk (500GB) bir de SSD (250GB) ben SSD'ye kurmak istiyorum Windows da SSD de kurulu, hocam bunun bir oluru var mıdır?

SSD'ye Dual boot kurulur sorun olmaz. Flashsız kısmını bilen anlatsın.

Hard disk kullanılmıyor ise hard diske Ventoy kurup ISO'yu hard diske at. Ardından boot edip kurulumu gerçekleştir. Hard diske kullanıyorsan yapabileceğin bir yol var mı emin değilim. Ventoy kurulumda tüm diski siliyor yanlış hatırlamıyorsam.

Ventoy hard diski algılamıyor.

Onun için bir ayarı açmanız gerekli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı