USB'ye atılmış oyunlar formattan sonra sisteme yüklenebilir mi?

alkqne6

Centipat
Daha fazla  
Selamın aleyküm dostlar, önceki postlarda belirttiğim gibi bilgisayarımda oyunlarda ani çökme sıkıntısı var bu yüzden format atacağım. Ben LoL ve CS oynuyorum onları attım şimdi USB'ye formattan sonra ben bunları nasıl kuracağım, veya başka uygulamalarımda var USB'ye almasını biliyorum ama formattan sonra onları flashtan nasıl atacağım bilgisayara, hiç kurulum yapmadan?

Selamünaleyküm dostlar, önceki postlarda belirttiğim gibi bilgisayarımda oyunlarda ani çökme sıkıntısı var bu yüzden format atacağım. Ben LoL ve CS oynuyorum onları attım şimdi USB'ye formattan sonra ben bunları nasıl kuracağım, veya başka uygulamalarımda var USB'ye almasını biliyorum ama formattan sonra onları flashtan nasıl atacağım bilgisayara, hiç kurulum yapmadan?

Mesela LoL'ü de acamıyorum, doğru yoldan acmıyorsunuz Client'i diyor flashdan açmaya çalıştığımda, illaki oyunları bilgisayarı formatladıktan sonra yeniden mi yüklemem lazım?

Copy +Paste ile atarsınız.
kanka nası yani tamam atarımda yani masaüstüne flashdan oyun acılmıyorki

Mesela LoL'ü de acamıyorum, doğru yoldan acmıyorsunuz Client'i diyor flashdan açmaya çalıştığımda, illaki oyunları bilgisayarı formatladıktan sonra yeniden mi yüklemem lazım?

kanka nası yani tamam atarımda yani masaüstüne flashdan oyun acılmıyorki
Oyun dosyalarını steamden doğrulatırsınız masaüstüne atıp. Ardından konumunu da ayarlarsınız attığınız konuma olur biter.

Aldığın dosyaları yerine aynı şekilde koyarsan çalışır. Yani oyunu değil save dosyasını flaha kopyalayıp geri oyunu kurduktan sonra bu save dosyalarını değiştirince çalışır.

Oyun dosyalarını steamden doğrulatırsınız masaüstüne atıp. Ardından konumunu da ayarlarsınız attığınız konuma olur biter.
hocam bakın ben kütüphaneden gittim yaptım onu,bilgisayardan flasha aktarmayı şuan pc de oyun yok,ama acamıyorum flashdanda

Aldığın dosyaları yerine aynı şekilde koyarsan çalışır. Yani oyunu değil save dosyasını flaha kopyalayıp geri oyunu kurduktan sonra bu save dosyalarını değiştirince çalışır.
kanka save dediğin dosya konumuna gidip ordakileri kopyalamaksa yaptım evet,steamden aktardım zaten csgo yu flash a,ama şimdi düşündüm ben nası acıcam diye deniyim dedim flashdan oyun acılmıyor,yani benim yerel disk de ki yerinemi koymam lazım?

hocam bakın ben kütüphaneden gittim yaptım onu,bilgisayardan flasha aktarmayı şuan pc de oyun yok,ama acamıyorum flashdanda

kanka save dediğin dosya konumuna gidip ordakileri kopyalamaksa yaptım evet,steamden aktardım zaten csgo yu flash a,ama şimdi düşündüm ben nası acıcam diye deniyim dedim flashdan oyun acılmıyor,yani benim yerel disk de ki yerinemi koymam lazım?
Evet, formattan sonra oyunu tekrar pcye indirince save dosyaları tekrardan oluşacaktır. Bu dosyaları flasha kopyaladığın dosyayla değiştirince sorunsuz çalışması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı