USB'ye dosya aktarma hızı çok düşük

Yusuf Koçoğlu

Hectopat
Yer
Karamürsel
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarımdan flash diske dosya aktarımı yapıyorum en fazla 2mb/s hıza ulaşabiliyorum. Başka bilgisayarlarda 20 mb/s ye kadar performans veriyor. Büyük ihtimalle sorun bilgisayarımla alakalı ama ne tür bir sıkıntı var çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler👍

USB'nin versiyonları var. Griyse 2.0'dır ve düşük hıza sahip, mavi ise 3.0'dır ve daha hızlı. Maksimum hızlarını tam olarak bilmiyorum ama onlarla alakalı muhtemelen.

USB'nin versiyonları var. Griyse 2.0'dır ve düşük hıza sahip, mavi ise 3.0'dır ve daha hızlı. Maksimum hızlarını tam olarak bilmiyorum ama onlarla alakalı muhtemelen.
Bu problem format attığımdan beri veri var ondan önce böyle bi sıkıntı yoktu.Bu arada usb biçimlendirmem Fat32 ve usb nin içi boş usb versyonuda 2.0

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı