Çözüldü USB'ye Rufus ile Windows kurarken mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rosexyz

Decapat
Daha fazla  
USB'ye Windows 10 kuracaktım, Rufus ile kurarken PC birden mavi ekran verdi. Oldu mu olmadı mı anlayamadım. Şöyle bir sürücü var şu anda olmuş mu olmamış mı anlayamadım. Başlat demiştim şimdi USB yandı mı yeni bir USB ile tekrar mı denemem lazım?

1621712114497.png

1621712069959.png

Çözüm
USB disk zarar görmüş olabilir. Biçimlendirmeyi deneyin. Düzelmezse, rehbere göre farklı bir disk ile deneyin. En az 8 GB olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
USB disk zarar görmüş olabilir. Biçimlendirmeyi deneyin. Düzelmezse, rehbere göre farklı bir disk ile deneyin. En az 8 GB olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Biçimlendirip tekrar kurdum sanırım sorun halloldu.

Geri
Yukarı