Utorrent İndirme Hızı Yavaş

Torrent ayarlarından gönderme hızını '' 1 '' yaparsan biraz daha artar. Benimde 50 Mbps fakat her torrent 5.5 - 6.1 MB/s arası hıza çıkmıyor, torrente bağlı bir şey.

Neden biz de AKK bitince 300 KB/s ?! TTNET bize bakmıyor :(

En büyük yanlış gönderme hızını sınırlamaktır :) Gönderme hızını sınırlayınca hız artar diye bir şey yok :) Aksine hızınız düşebilir bile. Superonline da AKK 300kb sadece TTNET değil :)

En büyük yanlış gönderme hızını sınırlamaktır :) Gönderme hızını sınırlayınca hız artar diye bir şey yok :) Aksine hızınız düşebilir bile. Superonline da AKK 300kb sadece TTNET değil :)
Benim deneyimim gönderme hızı düştüğünde indirme hızının arttığı yönünde. :) Tabii ki seed yapma açısından torrent bittiği vakit gönderme hızı sınırını açıyorum. :)

uTorrent ile alakası yok. Ya seed eden azdır ya da seed edenlerin upload hızı da yavaştır. Bir de bir sorum var o 50 mbit paketin upload hızı ne kadar?

Torrent sıkıntılı iş ya. Hem hız yavaş hem illegal :) 50 mbit download , 5mbit upload :)
5 mbit azmış. Bana 50 mbps download ve en az 25 mbps upload lazım :D Taahhütsüz alırsam upload hızı da öyle yüksek olur mu ki? Bir de bence torrentlerini Zamunda 'dan indir. Oranınki hızlı oluyor. Benim şimdiki internetim 16 mbps tam hızda indiriyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı