uTorrent İnternet Hızı Yavaşlığı

Daha fazla  
Steam'den oyun indirirken indirme hızım 3-5 mb/s oluyor ama utorrent'ten oyun indirmeye sıra geldiğinde 780 kb/s den yukarı çıkmıyor. Neden olabilir? Tracker'lar güncel bir de. Turkcell superonline kullanıyorum. Yardım edebilir misin ? Neden öyle oluyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir şeyler indirmeyi dene birde. O torrentin trackerın da sıkıntı olabilir. Server çok yoğun olabilir. Trackerlar sağlam olmayabilir. Bunun için birçok sebep olabilir. Sen başka bir şey indirmeyi dene, hala yavaş ise bir daha bakarız.

Ülkemizde seed pek fazla yapılmadığı için yavaş olabilir. Çoğu kullanıcı dosya indikten sonra hemen siliyor. Ama başkası seed yapmasaydı o da onu indiremezdi.

Başka bir şeyler indirmeyi denedim. Ama yine aynı şekilde 780 kb/s geçmedi. Bazen 800 kb/s oluyor daha da yukarı çıkmıyor. Ama steam'da 5 mb/s'yi görüyor. Ayriyetten trackerlar da güncel..

Korsan demedi ki zaten. Belki bir oyunu satın aldı ama torrentten daha hızlı indiğini düşünüp torrent indirmeye karar verdi. Kendi alığı hesabıyla oyunu açacak belki bilemeyiz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı