uTorrent internet Hızımın Tamamını Almıyor !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Heulse

Kilopat
Daha fazla  
1-2 aydır utorrent kullanıcısıyım, fakat kullandığım günden beri 400-500 kB/s hızında indiriyor fakat internetim'in downland'ı Oakla'nın Speed Testinde 2,31 Mb olarak gözüküyor. uTorrent bu indirme hızını vermiyor sizce neden olabilir ?

Başlatmaya zorla seçeneğini seçip bant genişliği atamasını yükseğe aldığınız halde hız artmıyorsa, torrenti seed eden (karşıya yükleyen) yoktur veya azdır. Hız bu gibi durumlara göre değişkenlik gösterebilir.
Kotayı aşmış ta olabilirsin.

Teşekkürler. Zorla başlat seceneğini bir deneyeyim :)

@Heulse Hız testinde 2,31Mbps çıkması senin 2,31MB/s hızında download yapacağın anlamına gelmez. Maksimum ulaşacağın değerlere zaten ulaşmışsın. 2-3Mbps 400-500KB/s indirme yapar.

Port'umu değiştirdim ve 600-700 arasında su anda yardımlarınız için teşekkürler. Aklımda şöyle bir düşünçe var uzun zamandır Ethernet Driver'ımı günçellemiyorum onun yüzünden'de olabilirmi ?

2,31Mbps gelmesi garip. İnternet paketinizin normalde hızı ne? 8Mbps'e kadar dır büyük ihtimalle. İnternet sağlayıcınızı arayarak internetin yavaş olduğunu belirtin. Driverları güncel tutmak her zaman iyidir.

@Asım Demir pekala teşekkürler Super Online'a bi başvuralım bakalım ne diyecekler :) bu arada driver'ları günçellemeye başladım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı