UTorrent'ten qBittorent'te mevcut indirmeleri aktarma

• Konuyu başlatan Nesta
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 594

Nesta

Hectopat
Merhaba, 15 yıl uTorrent kullandım. Reklamlardan, optimizasyonlardan, çökmelerden yorulduğum için qBittorente geçmek istedim. Ama halihazırda devam eden indirmelerim ve göndermelerim mevcuttu bu Torrent'leri tek tek QBittorent'e aktarma zor olacağından geçmiyordum. Fakat araştırdıktan sonra çok basit bir yol buldum ve bunu sizinle paylaşmak istedim.
İndirme bağlatısından bt2qbt_v1.18_amd64.exe dosyasını indirin. İnen dosyanın üstüne tıklayıp yönetici olarak açın. PowerShell olarak açılacak. İşlemleri yaparken uTorrent ve qBitTorrent'i kapattın ve .\bt2qbt_v1.18_amd64.exe şeklinde komut girin ve devam edin. İşlemin sonunda torrentleriniz qBittorente aktarılmış olacak. Tüm Torrent'ler geçiyor ama mevcutta indirilenlere sağ tıklayıp yeniden denetlemeye zorla demeniz gerekli o zaman dosyaları tekrar tarayıp mevcut indirmenize devam edebilirsiniz.

Not:
1)- uTorrent ve qBittorent yüklü olsun.
2)- Torrent'ler qBittorente geçtiği zaman halen indirilenler yeniden başlamış olarak gözükecektir. Bu yüzden indirilenlerin tamamını seçip "yeniden denetlemeye zorla" seçeneği ile disk üzerinde taramasını yapmalısınız.
3)- Bu yöntem UTorrent'ten qBittorente geçişlerde işe yarıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı