Uyarımın gerekçesini öğrenebilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

akiyorm

Hectopat
İnsanların hatasını ört bas etmek de suç oldu sanırım artık. Yazım hatalarını raporluyordum, moderasyonun gözünden kaçanları. Moderatör arkadaşlar dilerse baksın profilim üzerinden, teyit edebilirler. Hem moderasyonun yükünü hafifletip, hatalı mesajları raporluyor katkı sağlıyorum. Üstüne üstlük uyarı alıyorum. Kusura bakmayın burada daha fazla kalmam, size kolay gelsin. Boş forumunuzdaki son mesajım zaten, akabinde dilediğiniz miktar kadar uyarı atabilirsiniz.

Son zamanlarda gördüm ki üye kaybı yaşanmış hem konu olsun, hem spectator istatistiklerine göre, siz böyle devam ederseniz daha çok üye kaybedeceksiniz. Forum kitlesini etkilemese bile bilgi sahibi insanlara ceza vermeye devam edin.
1595898482740.png

Son düzenleme:
Uyarının sebebi bir kullanıcının isminin değişmesi için sürekli rapor etmenizdi. Bugün yine rapor etmişsiniz. Başta da kendiniz ona o ismi önermiştiniz.

Uyarıyı veren ben değildim. En azından sebebi o diye düşünüyorum. Doğrulayabilirler.

Uyarının sebebi bir kullanıcının isminin değişmesi için sürekli rapor etmenizdi. Bugün yine rapor etmişsiniz. Başta da kendiniz ona o ismi önermiştiniz.

Uyarıyı veren ben değildim. En azından sebebi o diye düşünüyorum. Doğrulayabilirler.
Rapora gidin bakın, bana değiştirildi/değiştirilmedi şeklinde bildirim atın diye dipnot düşmüştüm. Cevap gelmeyince tekrar attım ve akabinde uyarı aldım. Gerçekten burada hatalı olan ben mi oluyorum? Güzel hikayeymiş. Neyse söylenecek söz yok size, iyi sosyaller.

Cevap gelmeyince tekrar attım ve akabinde uyarı aldım.
Üye profilini rapordan sonra “Maalesef, kişinin kendi tercihi. Bu duruma müdahale edemeyiz.” diyerekten bir dönüş olmuş gözüküyor. Bu bildirim gelmedi mi?

Son zamanlarda gördüm ki üye kaybı yaşanmış hem konu olsun, hem spectator istatistiklerine göre, siz böyle devam ederseniz daha çok üye kaybedeceksiniz. Forum kitlesini etkilemese bile bilgi sahibi insanlara ceza vermeye devam edin
10 seneden beri üye kaybediyoruz... Kurulduğumuz günden beri üye kaybediyoruz... Bu kafayla bir yere varamıyoruz...

10 senedir bunları her duyduğumda kenara para koysam şimdi milyarder olmuştum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı