Uydu Alıcısı Tavsiyesi

Zosfer

Hectopat
Arkadaşlar merhaba dedeme basit bir uydu alıcı almak istiyorum öyle yok kendi serverinden yayın yapıyormuş felan gerek yok. Basit bir şey olması yeterli. Ekstradan usb girişi olması yeterli.

Dedemin eski uydusu next ye 2000 super x plus. Yani eski next kullanıcı o yüzden tavsiyelerde next olursa iyi olur çünkü diğer markalara biraz zor alışır diye düşünüyorum. Çanaağa bağlıyacagız bu arada Ben şu iki cihaz arasında kaldım.

Next Minix Pembe Full HD Uydu Alıcısı - Gold.com.tr

Next Minix HD Black Uydu Alıcısı - Gold.com.tr

İki cihaz arasında pek fark göremedim ama neden diğeri yaklaşık 70 lira kadar daha pahalı? Yada sizin başka tavsiyeniz varsa konuya yazarsanız sevinirim. Ama gold'dan olursa memnun olurum Birde sorum var. Şimdi bu minixlerde scart girişi yok hdmi girişi var. Ben bunu hdmi kablosuyla tv'ye bağladıktan sonra tv'yi her açtığımda hdmi'ı mı seçmek zorundayım. Yani scart gibi otomatik algılamıyor mu? (Bazı arkadaşların böyle sorunları varmışta ondan sordum)

Şimdiden teşekürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı