Uydu anteni ve cihazı olmayan televizyona ne yapmalı?

livaneli08

Hectopat
Başlık biraz olmadı gibi ama idare edin.

Bir eve taşındık, evde uydu anteni ve cihazı yok. Biz de çok televizyon izleyen insanlar değiliz ama gelen giden olduğunda izleyelim diye çalışır durumda olsun istiyoruz.

Televizyonda dahili uydu alıcısı yok, Smart TV de değil. (Philips LCD 42PFL5603D/12)

Binada Kablo TV var. Giriş paket 35 lira
ymış. Bana mantıklı olan bu geliyor.
Diğer yandan izlemeyeceğimiz bir şeye her ay 35 lira vermek de mantıksız geliyor.

IPTV filan düşündüm ama pek de hakim değilim olaya. Cihaz filan almak gerek sanırım.

Ne yapmamızı önerirsiniz? Ucuz ve mantıklı olarak televizyonu nasıl izlenir hale getiririz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlık biraz olmadı gibi ama idare edin.

Bir eve taşındık, evde uydu anteni ve cihazı yok. biz de çok televizyon izleyen insanlar değiliz ama gelen giden olduğunda izleyelim diye çalışır durumda olsun istiyoruz.

televizyonda dahili uydu alıcısı yok, Smart TV de değil. (Philips LCD 42PFL5603D/12)

Binada kablo TV var. Giriş paket 35 lira
ymış. Bana mantıklı olan bu geliyor.
Diğer yandan izlemeyeceğimiz bir şeye her ay 35 lira vermek de mantıksız geliyor.

IPTV filan düşündüm ama pek de hakim değilim olaya. Cihaz filan almak gerek sanırım.

Ne yapmamızı önerirsiniz? ucuz ve mantıklı olarak televizyonu nasıl izlenir hale getiririz?

Bir tane TV box alın IPTV aracılığıyla izleyebilirsiniz.

IPTV lerin çoğu yasa dışı korsan yayın yapıyor zaten çoğu da ücretli. Yasal olanlar da ücretli. Yani TV izlemek için şuan her halükarda ücret ödeyeceksiniz. Bir çanak anten taktırıp yanına da android bir uydu alıcısı alırsanız bence en mantıklısı olur. Her ay standart kanalları izlemek için kablo TV parası ödemek biraz mantıksız bence.
Android uydu alıcısı alırsanız dijital platformları vs de kullanırsınız isterseniz IPTV de kurarsınız ben olsam bu seçeneği tercih ederdim.

IPTV lerin çoğu yasa dışı korsan yayın yapıyor zaten çoğu da ücretli. Yasal olanlar da ücretli. Yani TV izlemek için şuan her halükarda ücret ödeyeceksiniz. Bir çanak anten taktırıp yanına da android bir uydu alıcısı alırsanız bence en mantıklısı olur. Her ay standart kanalları izlemek için kablo TV parası ödemek biraz mantıksız bence.
Android uydu alıcısı alırsanız dijital platformları vs de kullanırsınız isterseniz IPTV de kurarsınız ben olsam bu seçeneği tercih ederdim.
kiracıyız, uydu anteni almaya pek sıcak bakmıyoruz :/

kiracıyız, uydu anteni almaya pek sıcak bakmıyoruz :/
O halde kablo TV üyeliği gibi gözüküyor. Benim oturduğum yerde kablo TV yok o yüzden bilmiyorum ama şunu merak ettim acaba ücretsiz ulusal kanallar üyelik olmadan normal bir uydu alıcısı ile izlenebilir mi? Bir araştırın bence mümkünse bir uydu alıcısı varsa arkadaşınızda filan bir deneyin derim.

Türk Telekom üyeliğiniz aboneliğiniz varmış onlara da Tivibu üyeliği sorun isterseniz belki müşterisi olduğunuz için daha iyi bir kampanya yakalayabilirsiniz.

Smart TV veya Android TV box'ınız filan olsa daha farklı altarnatifler önermeye çalışcam ama o da yok sizde.

Geri
Yukarı