Uydudan İnternet Tavsiyesi

Blue Life

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Bulunduğum yerde internet altyapısı yok.
Türkcell Süperbox denedim o da 4.5G çekmedi maalesef, geri iade ettim.
Şimdi uydudan internet veren bir firmadan internet almak istiyorum.
Bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz firmalar var mı?

Uydudan internetten bahsettiğin kablonet sanırım. Benim başka bildiğim bir ISS yok. Superonline kablonet üzerinden hizmet vermeye başlamış sanırım.

Türksat müşteri hizmetlerini arayıp, konumunla ilgili bilgi verip internet hizmeti alıp alamayacağını sorarsan yardımcı olacaklardır.

Uydudan internetten bahsettiğin kablonet sanırım. Benim başka bildiğim bir ISS yok. Superonline kablonet üzerinden hizmet vermeye başlamış sanırım.

Hayır Tooway ve Uzaynet gibi firmalar. Kablosuz çanak anten ile direkt uydu üzerinden.

Türksat müşteri hizmetlerini arayıp, konumunla ilgili bilgi verip internet hizmeti alıp alamayacağını sorarsan yardımcı olacaklardır.

Türksatı sordum ama maalesef yok.

Hayır Tooway ve Uzaynet gibi firmalar. Kablosuz çanak anten ile direkt uydu üzerinden.
O tür internet kullandım, çatıya çanak anten gibi bir şey kurup, eve kendi modemlerini koydular, ama çok kötüydü, iade ettim.

Türksatı sordum ama maalesef yok.
O tür internet kullandım, çatıya çanak anten gibi bir şey kurup, eve kendi modemlerini koydular, ama çok kötüydü, iade ettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı