Uygulama Açıkken Sesi Bluetooth Kulaklığa Geçmiyor

Kamar33

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Bilgisayarımda bluetooth kulaklık kullanıyorum. Ancak örneğin kulaklık bağlı değilken bir oyun açarsam ve sonradan kulaklığı bağlarsam ses cihazın normal hoparlöründe(Ya da jak girişine bağlı kulaklık varsa ondan çünkü hoparlör ve jak girişi aynı ses ayarı menüsünde çıkıyor.) kalıyor. Ses düzeyi karıştırıcısından da bunu görebiliyorum. Oyunu kapatıp yeniden açmadan bu ses taşımasını yapamıyorum, bunun bir yolu var mıdır acaba?

Cihazımda Windows 10 Pro yüklü, yeni kurulum yaptım ve bluetooth dahili.

Şimdiden teşekkür ederim.

Böyle bir sorunla ben karşılaşmıyorum. Preo MS08 bluetooth kulaklığım var Fortnite oynarken oyunun ortasında açsam bile ses alabiliyorum. Bluetooth özelliği bilgisayarınzda mevcut mu yoksa harici bir adaptör mü kullanıyorsunuz?

Böyle bir sorunla ben karşılaşmıyorum. Preo MS08 bluetooth kulaklığım var Fortnite oynarken oyunun ortasında açsam bile ses alabiliyorum. Bluetooth özelliği bilgisayarınzda mevcut mu yoksa harici bir adaptör mü kullanıyorsunuz?
Laptopumda kendiliğinden mevcut. Bütün driverları kurulu olmasına rağmen böyle nedense, video falan izlerken bir sıkıntı yok ama nedense. Ben de Plantronics Backbeat 105 modeli var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı