Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc000007b

murat1186

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Selâmun Aleykûm herkese. Benim bi sorunum var bu sorun virüslerden kaynaklanıyormuş pc'de dll dosyalarını siliyormuş doğru mudur.

Birde ben pc'de ne oyun oynayabiliyorum ne de yükleyebiliyorum sorun şu bu her exe ya da setupta olmuyor ama genellikle bu sorun karşıma çıkıyor maalesef LoL'e girmek istedim exe'ye bastım bu hatayı aldım . Watch Dogs'u yükledim ondada bu hatayı aldım. Fifa 2014'de de aynı hatayı aldım. Bedir bunun sebebi tam olarak söyler misiniz, nasıl kurtulurum?

Virüslerden mi kaynaklanıyor neyden kaynaklanıyor? Eğer dll dosyaları silindiyse bu hatayı almak için hangi dll dosyalarının silinmesi lazım o dll dosyalarını nereden temin edebilirim lütfen yardımcı olun .

Format atmayı istemiyorum daha 1.5 - 2 ay oldu atalı HDD yok yedekleyecek şeylerim çok maalesef formatlık olduğunu söylemeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dll dosyalarını sildiniz format atarsan eminim ki geçecek . Cd'si yoksa bakkal amcalar 20 tl'ye atıyor . Veya tamindir gibi sitelerde programları var.

Kardeşim "Dll Files Fixer" diye bir program biliyorum.(Yanlış hatırlamıyorsam adı böyleydi) Bu program aracılığı ile eksik DLL'leri bulup temin edebiliyorsunuz. Kendisi yapıyor ayrıca otomatik yüklüyor. Böyle yaparak sorunu çözebilirsin ama format atmak en mantıklısı derim. Kolay gelsin. :)

Recep Bey;
Sorun ektedir konu hakkında yardımcı olur musunuz?Şu an nasıl bir yol izlemem gerekiyor.
sorun.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı