Uygulamaları rootlu vs rootsuz kullanmak

leanbeefpatty

Kilopat
Hepinize hayırlı akşamlar öncelikle. Direk konuya giriyorum. Bazı uygulamalar hem rootsuz hem de rootlu kullanılabiliyor. Peki bunun farkı ne? Mesela ben şu an YouTube vanced kullanıyorum. Bana başta soruyor cihazınız rootlu mu rootsuz mu? Diye, veya greenify uygulaması. Her neyse, şu an telefonum mi 8 Lite. Garantisi bitti. Root atayım mı atmayayım mı? Kararsız kaldım. Bir işe yararsa atacağım, güncelleme geldikçe de unroot yapıp tekrar rootlarım.

Greenify'ın rootsuz versiyonu pek bir işe yaramıyor desem yeridir. Durdurduğu uygulamalar hemen yeniden çalışmaya başlıyor. Atabilirim derseniz atın root. Çok işe yarıyor :D.

Greenify'ın rootsuz versiyonu pek bir işe yaramıyor desem yeridir. Durdurduğu uygulamalar hemen yeniden çalışmaya başlıyor. Atabilirim derseniz atın root. Çok işe yarıyor :D.

Ben root atarım da, tam olarak neler yapabilirim? Açıklayabilirseniz sevinirim. Benim bildiğim şu an reklam engelleme, overclock yapma, veya oyun hileleri tarzı. Depolama ihtiyacım yok veya RAM. Yani başka neler yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı