Uygulamanın sesini mikrofona verme

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Merhaba; mechvibes sesini mikrofondan da duyulmasını istiyorum. Ne yapmalıyım?
(Klavye sesi mikrofonda duyulsun gibi.)

Bilmem ben ne bileyim internetten araştırsana biz burada sana hizmet mi yapmaya geldik.

Burası Techopat Sosyal. Burada insanlar teknoloji ile ilgili sorular soruyor. Bizde cevaplıyoruz. Hizmet etmeyi nereden çıkardınız?

Stereo Mix'i seçince oluyordu sanırım, bir deneyin.

Linç geldiğinizi anladınız ve yazıyı değiştirdiniz. Üstüne yazıma şaşkın attınız. Hahaha çok komik. Gerçekten üzülüyorum senin gibi insanlara.

Stereo Mix'i seçince oluyordu sanırım, bir deneyin. @InternetciMen komik olan nedir, yanlış mı?

Hocam, önceki mesajı görünce gülesim geldi. @Baran84 hocamın attığı ayrıca.

Burası techopat sosyal. İlk olarak büyük harfle yazmayacaksınız. Burada insanlar teknoloji ile ilgili sorular soruyor. Bizde cevaplıyoruz. Hizmet etmeyi nereden çıkardınız?

Linç geldiğinizi anladınız ve yazıyı değiştirdiniz. Üstüne yazıma şaşkın attınız. Hahaha çok komik. Gerçekten üzülüyorum senin gibi insanlara.

İlk mesajınız çok yanlıştı. Kusura bakmayın ama "hizmet etmeye mi geldik?" derken ne demeye çalıştınız?
Çok özür dilerim hocam, arkadaşlarla iddiaya girmiştik de ben kaybetmiştim, o yüzden böyle bir girişimde bulundum. Rahatsız ettim, özür dilerim beni yanlış anlayın istemem.

Çok özür dilerim hocam, arkadaşlarla iddiaya girmiştik de ben kaybetmiştim, o yüzden böyle bir girişimde bulundum. Rahatsız ettim, özür dilerim beni yanlış anlayın istemem.

İddia olsa bile bu sitede böyle paylaşımlar yapılmamalı bence. Ayrıca ben rahatsız olmadım fakat konu sahibi yerine kendimi koyduğumda gerçekten üzüldüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı