Uygun ekran kartı önerisi

kokinthehood

Femtopat
Daha fazla  
Düşük bütçeli bir sistem toplamaya çalışıyorum, halihazırda olan sistemimden daha iyi olsa bana yeterli olur.

Sahip olduğum donanımlar:
1-ANAKART
2-8 GB Kingston RAM.

Uygun ekran kartını bulamadım. Sizlerden uygun ekran kartı ve 1155 Pin'e uyumlu olacak bir işlemci rica edeceğim. Önerilerinize açığım fakat mümkünse çok pahalı olmasın. Malum şartlar.😀

Düşük bütçeli bir sistem toplamaya çalışıyorum, halihazırda olan sistemimden daha iyi olsa bana yeterli olur.

1-ANAKART
2-8 GB Kingston RAM.

Uygun ekran kartını bulamadım. Sizlerden uygun ekran kartı ve 1155 Pin'e uyumlu olacak bir işlemci rica edeceğim. Önerilerinize açığım fakat mümkünse çok pahalı olmasın. Malum şartlar.😀

i7 3770 ve RX570 4 GB güzel ikili olur. 2. el olarak RX570 4 GB'a en fazla 1450TL verin.

Eğer bütçe çok kısıtlı ise r7 240 alabilirsiniz basit oyunları oynamak için.

1-ANAKART
2-8 GB Kingston RAM.

RAM'e bir 8 daha ekleyip 16 yaparak Dual Channel çalışmasını sağlayarak verdiğiniz paraya göre muazzam performans artışı elde edersiniz.

i7 3770 ve RX570 4 GB güzel ikili olur. 2. el olarak RX570 4 GB'a en fazla 1450TL verin.
Biraz araştırma yaptım ve İ5-3470 - GT740 4GB ikilisini düşünmüştüm.Onlar nasıl ?

Eğer bütçe çok kısıtlı ise r7 240 alabilirsiniz basit oyunları oynamak için.
basit oyunlardan kastınız nedir?

RAM'e bir 8 daha ekleyip 16 yaparak Dual Channel çalışmasını sağlayarak verdiğiniz paraya göre muazzam performans artışı elde edersiniz.
evet onu planlıyorum , ekran kartını alıp peşi sıra hemen ikinci 8 GB rami alacağım.

Biraz araştırma yaptım ve i5-3470 - GT740 4 GB ikilisini düşünmüştüm. Onlar nasıl?

Basit oyunlardan kastınız nedir?

Evet onu planlıyorum, ekran kartını alıp peşi sıra hemen ikinci 8 GB RAM'i alacağım.

2. Elde GTX1050 almak varken GT740'a hiç bakmayın.

Geri
Yukarı