Uygun fiyata sandalye önerisi

Bütçe
1000 - 1500

selimrcanli

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Huawei Matepad D16
Xbox Series S
Meslek
Elektrikçi
Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi uygun fiyatlı rahat bir sandalye almak istiyorum. Hepsiburada'da bakındığımda bu gözüme çarptı. Aranızda kullanan var mıdır? Önerebilir misiniz? Veya bu fiyat bandında önerebileceğiniz bir başka sandalye var mıdır?

Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi uygun fiyatlı rahat bir sandalye almak istiyorum. Hepsiburada'da bakındığımda bu gözüme çarptı. Aranızda kullanan var mıdır? Önerebilir misiniz? Veya bu fiyat bandında önerebileceğiniz bir başka sandalye var mıdır?
Hocam bu ve bu tarzda ofis sandalyeleri önermem.Hangi pozisyonda oturursanız oturun ağrı yapıyor ve aşırı derecede rahatsızlık veriyor.

Hocam bu ve bu tarzda ofis sandalyeleri önermem.Hangi pozisyonda oturursanız oturun ağrı yapıyor ve aşırı derecede rahatsızlık veriyor.
Yorumunuzu dikkate alacağım teşekkürler. Önerebileceğiniz bir sandalye var mıdır? Siz şuan ne kullanıyorsunuz?

Yorumunuzu dikkate alacağım teşekkürler. Önerebileceğiniz bir sandalye var mıdır? Siz şu an ne kullanıyorsunuz?

Hocam ben kullanmıyorum aslında sandalye babamın iş yerinde vardı ofiste bunun aynısı. Sandalyede 1-2 saat oturup video izledim şekilden şekile girmeye başladım çok rahatsız etti vücudumu. Şu an önerebileceğim bir model yok biraz araştırma yapıp size söyleyebilirim bulursam.

Hocam ben kullanmıyorum aslında sandalye babamın iş yerinde vardı ofiste bunun aynısı. Sandalyede 1-2 saat oturup video izledim şekilden şekile girmeye başladım çok rahatsız etti vücudumu. Şu an önerebileceğim bir model yok biraz araştırma yapıp size söyleyebilirim bulursam.
Zahmette bulunmayın teşekkür ederim. Zaten bu fiyat aralığında çok da bir şey yok gibi.

Ben bunu 2 hafta önce aldım idare eder en azından bir iki ay diye, geldiğinde rezalet bir kargo paketlemeyle geldi. Hadi tamam dedim kuralım, 4 vida çıkıyor içinden sırt ve oturağı birbirine bağlamak için, ama bağlanma noktalarında 2 yerden vida girişleri açılmamıştı. Firma sırt kısmı değiştirelim dedi, ben de oturağı amortisöre takıp test edeyim dedim o da amortisöre takınca yamuk kaldı sola doğru iade ettim. Tavsiye etmiyorum maalesef

Yeni konular

Geri
Yukarı