Alıcı Uygun fiyata Steam puanı

RiskyZone

Kilopat
Benim bakiyeme geçecek olan tutar 10.000 puan olacak. Eğer satıyorsanız fiyatını yazar mısınız?

Merhaba. Size gecicek olan 10.000 puanı 80 TL yani 1.000 Puanı 8 TL'sından gönderim sağlayabilirim. Daha öncesinde bir çok puan satışım oldu, dilerseniz konu linklerini verebilirim. :)

Son düzenleme:
Merhaba. Size gecicek olan 10.000 puanı 80 TL yani 1.000 Puanı 8 TL'sından gönderim sağlayabilirim. Daha öncesinde bir çok puan satışım oldu, dilerseniz konu linklerini verebilirim. :)
İtemsatış sitesindeki 1000 alışveriş geçmişli puan satıcısında 40 TL. Yani başlıkta belirttiğim gibi uygun fiyatlı satmıyorsunuz, iyi satışlar dilerim yinede.

İtemsatış sitesindeki 1000 alışveriş geçmişli puan satıcısında 40 TL. Yani başlıkta belirttiğim gibi uygun satmıyorsunuz, iyi satışlar dilerim yinede.
40 TL iyi rakam hocam, yanlış anlamayın ama kaçırmayın derim 40 TL gerçekten uygunmuş tabii ciddi satıcı ise. Forumda en uygun fiyatı verdim diyebilirim. 1.000 puan 3 TL ye satılan yerler de var, güvenirseniz tabii. Teşekkür ederim hocam, iyi günler dilerim.

İtemsatış sitesindeki 1000 alışveriş geçmişli puan satıcısında 40 TL. Yani başlıkta belirttiğim gibi uygun fiyatlı satmıyorsunuz, iyi satışlar dilerim yinede.
Ben de almak istiyorum, link atabilir misiniz acaba? Teşekkürler.

10000 STEAM PUANI | İtemsatış Bu satıcıdan 30 TL ye 10.000 puan satın aldım. Bütçeniz kısıtlıysa düşünebilirsiniz. Aracı site var sorun olacağını düşünmüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı