Uygun fiyatlı F/P Gaming koltuk önerisi

Bütçe
1750-2550

taha01616

Decapat
Daha fazla  
Selam, yeni konu açma sebebim gerçekten piyasa çok hızlı ve hiçbir sitede tatmin edici bir şeyler bulamadım. Rastgele 1500TL'lik plastik bir sandalye almak istemiyorum. Malum ekonomi dolar falan belli ve her şeyin fiyatı uçtu, koltuğum kırıldı eskilikten ulan bir koltuk alayım dedim toplasan kasam 15.000TL koltuklar olmuş 5000-10.000TL arası. Açıkçası bu fiyatlara asla çıkmam, çıkamam. Ama sık sık oyun da oynuyorum ve rahat, sağlam, benim gibi 1.90 uzun birini üzmeyecek koltuk arıyorum. Bütçem ortalama 2000TL, altı olursa güzel olur üstüne doğru 2500'lere zorlayabilirim gerçekten F/P koltuklar için. Fiyat performans, üzmeyecek ne alabilirim? Dediğim gibi sık sık oyun da oynuyorum yani ne tür bir koltuk alsam karar veremedim.

Güncelleme:
Şu koltukları alırsam artısı eksisi ne olur tam 187 boy ama 77 kiloyum sağlamlık rahatlık yorumlarınız nedir 2000 altına zateb kalmamış 2500-2700 civarına daha iyileri var mı ilgilenecek olanlara teşekkürler.

Hiç yardımcı olabilecek, fikir verecek biri yokmudur hocam?

Sanırım sitede koltuktan anlayan arkadaş yok 😕

Son düzenleme:
Hocam merhabalar,

Bu 3 koltuk da sorun yaşatır. ve ilettiğiniz boy kiloya göre konfor da zor. Bu fiyat aralığına fileli koltuklardan daha iyi verim alırsınız.

3 tanesinden birini seçeceğim diyorsanız da rebelx olan bi tık daha iyi.

Hocam merhabalar,

Bu 3 koltuk da sorun yaşatır. ve ilettiğiniz boy kiloya göre konfor da zor. Bu fiyat aralığına fileli koltuklardan daha iyi verim alırsınız.

3 tanesinden birini seçeceğim diyorsanız da rebelx olan bi tık daha iyi.
Saolun hocam, sizin öneriniz varmı 2 3 bin TL bandında ? Fileli olmaması tercihim çünkü kolay eskir gibime geliyor 187 boy ortalama 75 80kg ağırlığa 3 k bandında bulamaz mıyız birşeyler ? Aşırı konfor istemiyorum bu mutfak sandalyesinden herşey iyidir, saece arkaya yaslandığımda kafamı hafif koyacak biryerim olsun ve yükseklik ayarı ile arkaya yaslanma ayarı olsun bana yeter.

Geri
Yukarı