Uygun Fiyatlı Kablosuz Mouse Tavsiyesi

FreeJack

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uygun fiyata kablosuz bir mouse arıyorum.Biraz büyük olmasını istiyorum.Yani şuanda LG m305 kullanıyorum.Ondan biraz büyük olmasını istiyorum.Biraz da fonksiyonel olmasını istiyorum.Yani mousun yanındaki tarayıcıdaki sayfalar arası ileri geri tuşlarının bulunması gibi.Önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler.
Not : Logitech m705 hoşuma gitti.Ama fiyatı 110 - 120 TL civarı 70-75 gibi fiyata ucuzlar mı ?

Ektra makro ayarları isterseniz lisans parası ödüyorsunuz. Yazılım parası vb. herhangi bir ücret ödemeden yazılımını kullanıyorum.

Ekstra makro ayarları derken biraz detaylı anlatır mısınız ? Birde artıları eksileri neler ? Nereden ne kadara aldınız ? Biraz bilgilendirirseniz sevinirim :)

Örnek vermek gerekirse; CS:GO oynuyorsun, AK-47 çok seker bilirsin. Programa şöyle diyorsun; her ateş ettiğimde fare imlecini ''şu'' kadar aşağı indir ki nokta doğrultusunda aralıksız ateş edebileyim.

Artıları; 3 ışıklı zevkli tasarım, dahili pil ile şarjlı kullanım, yenilikçi metal ayak tasarımı, üzerindeki tuşlara istediğin özelliği atama şansı (3 adet tuşuna şöyle bir ayar yaptım: 1. tuş ses açma, 2. tuş ses kısma, 3. tuş Dosya yönericisini açma. İstersen tuşa F3+A kombinasyonunu dahi yaptırabilirsin.) Uzun şarj süresi. Kaliteli USB uzatma aparatı. Işığı olmayan, gizli optik ..

Eksileri: Boyutuna oranla bir hafif olması.

Eklemeyi unutmuşum. Denizli Teknosa mağazasından 59.99 TL 'ye aldım. Kutusu ile oynamış birkaç insan. Logolu yapıştırıcılarını çalmışlar. Cihaza ve parçalara dokunamamışlar. Tek parça kaldığı ve kutusu hasarlı olduğu için indirimdeydi, kaçırmadım. :rolleyes:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı