Uygun fiyatlı manga önerisi

yasuomu

Femtopat
Daha fazla  
Okul da zamanın hızlı geçmesi için manga arıyorum. Okuyunca zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorum fakat mangaların fiyatı 60-70TL arası ve 1 tane mangayı bitirmek çok da uzun sürmüyor ve neredeyse 1 hafta okumak için alsam en az 6-7 tane gerekebilir ve bunun fiyatı da biraz tuzlu geliyor sizce ucuz manga nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okul da zamanın hızlı geçmesi için manga arıyorum. Okuyunca zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorum fakat mangaların fiyatı 60-70TL arası ve 1 tane mangayı bitirmek çok da uzun sürmüyor ve neredeyse 1 hafta okumak için alsam en az 6-7 tane gerekebilir ve bunun fiyatı da biraz tuzlu geliyor sizce ucuz manga nereden bulabilirim?

Dolap, Gardrops ve Letgo gibi sitelere bakabilirsin, ayrıca 10 tane alıp bittiğinde satıp başkasınıda alabilirsin.

Dolap, Gardrops ve Letgo gibi sitelere bakabilirsin, ayrıca 10 tane alıp bittiğinde satıp başkasınıda alabilirsin.
kargoyla gönderim yapsam fazla pahalıya gelir mi çünkü 2.el bile 30-40 tl ve toplu almak istiyorum 250-300tl gibi
ve geri satarken sorun çeker miyim çünkü eğer satılmazsa yenilerini almam uzun sürer

Ben Amazon'dan 30 TL'ye opm ve Death Note alıyordum şu an fiyatı aynıysa alınabilir bence.

50 TL olmuş.

8 tane Death Note mangasını 180e aldım diye hatırlıyorum. Amazon'da yine daha ucuz ama orada da zam gelmiş bayağı.

2.el setli mangalar gördüm ama 2-3 çeşit ve onları da okumuştum zaten diğerleride çok pahalı sence nasıl bir set almalıyım bütçem 250-300 arası eğer güzel ve uzun bir mangaysa (hemen bitmeyecek veya fazla cilt) bütçe 550'e çıkabilir.

2.el setli mangalar gördüm ama 2-3 çeşit ve onları da okumuştum zaten diğerleride çok pahalı sence nasıl bir set almalıyım bütçem 250-300 arası eğer güzel ve uzun bir mangaysa (hemen bitmeyecek veya fazla cilt) bütçe 550'e çıkabilir.
Bu bütçeye bence zaten 2.el bakmalısın. Çok okunan mangalardan hangilerini okudun? Death Note, OPM vs. Sıfır ararsan seriyi tamamlama şansın yok. Bir cilt manganın en ucuzu 50-55 TL. Death Note 12+1 cilt( son cilt pek önemli değil ). İkinci el bakarsan fullersin direkt seni biraz götürür. Satması da o kadar zor değildir sanırım ama ikinci el kısmına pek de hakim değilim.

Bu bütçeye bence zaten 2.el bakmalısın. Çok okunan mangalardan hangilerini okudun? Death Note, opm vs. sıfır ararsan seriyi tamamlama şansın yok. Bir cilt manganın en ucuzu 50-55 TL. Death Note 12+1 cilt( son cilt pek önemli değil ). İkinci el bakarsan fullersin direkt seni biraz götürür. Satması da o kadar zor değildir sanırım ama ikinci el kısmına pek de hakim değilim.

Death Note biliyorum iblis keser, Naruto vb biliyorum yani çok fazla değil ama 2.el bulamadım eğer güzel bir manga seti bulursan atar mısın okuyucak bir şey arıyorum ve 1000TL+ veya okuduklarım oluyor hep.

Yeni konular

Geri
Yukarı