Uygun Fiyatlı Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi Bölüm 1-2 deki pc hakkında bilgi.

arkadaşlar video iddalı bir video i5 işlemci performansından daha iyi fakat i3 işlemci fiyatına gelir o yüzden kafama yattı benim.ama overclook uptade işlemleri yapılırsa.videoda detaylı şekilde anlatılmış.bende aynısından istiyorum hatta bir tık üstünü fakat bu işlerden anlayan bir arkadaşın bana yardımcı olması lazım.parçaları birlikte alıcaz,overclook güncelleme felan yapması lazım.o yuzden böyle bekliyorum.istanbulda bu işlemlerin aynısını yapabilecek arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar :(

Ne yazık ki tam anlamıyla i5 performansını vermiyor o işlemci çünkü sadece 2 çekirdeğe sahip. i5'ler ise 4 çekirdek. i5'e yakın performansa sahip olabilir O.C ile fakat tam anlamıyla bir i5 performansı veremez. İşlemciye yüklenen oyunlarda dar boğaz yapacaktır. R9 285 ve muadili kartlar ile kullanıma uygun değil o işlemci. 1500 lira belki ondan da az sistemler için önerilebilir sadece.

Videoları izleyerek yapabilirsiniz çok zor değil. Ben 16 yaşındayım bende sizin gibi benzer topluyorum kendime güveniyorum ayrıca hiç zor bir iş değil tam tersi kurarken zevk bile alabilir insan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı