Uygun Fiyatlı Sakal Düzeltme Cihazı Önerisi

Völf

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Makina Mühendisi
Sakalımı 5 ya da 4 numaraya vurmak için ve kısmi düzeltmeler yapmak için, hemen bozulmayacak ve aşırı pahalı olmayacak bir cihaz önerisi istiyorum.

Lütfen hemen bozulmasın, bir de onun için servis aramak istemiyorum. Servis aramam zaten direk çöpe atarım. Hem boşuna para hem de Ülkemiz için boşuna elektronik kirlilik. İkinci olarak da lütfen sarjı ikinci kullanımdan sonra 5 dakikaya düşmesin.

Philips Multigroom 3 gibi bir şey kullanıyordum üniversite yıllarımda (en az 4 sene önce) ve memnun değildim. Duşta kullanabilirsiniz yazıyordu ama külliyen yalan. Duşta kullandığım için ilk haftasında bozuldu. Servise gitti, uyarı vermediler şundan veya bundan olmuş diye. Gene duşta kullandım gene bozuldu. Sonradan söylediler neden olduğunu da daha da tamir etmediler üstüne yattılar makinanın. O yüzden Philips'e ön yargıyla bakıyorum fakat kullananınız varsa ve çok memnun ise öneride bulunun fiyatı makul gelirse alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı