Uyku modundan çıktıktan sonra Wifi geç bağlanma sorunu

MarlonBrando

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows 10'un en güncel sürümünü kullanmaktayım. Dell Inspiron 7559 laptop kullanıyorum. İşletim sistemim Samsung 850 EVO SSD üzerine kurulu. Wifi driver'ım günceldir.

Yaşadığım problem, bilgisayarımı uyku modundan uyandırdıktan sonra wifi ağına bağlanması yaklaşık 1 dakika sürüyor. Yeniden başlat yaptığımda ya da bilgisayarı sıfırdan açtığımda böyle bir sorun ile karşılaşmıyorum. Bu sorun SSD alıp işletim sistemini SSD'ye kurduktan sonra baş gösterdi, öncesinde böyle bir durum yoktu.

İnternette ve burada benzer konu başlıkları buldum fakat hiçbiri aynı sorunu ifade etmiyorlardı. Umarım gözden kaçırdığım bir başlık yoktur.

Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Ek bir bilgi olarak SSD'ye Windows 10 işletim sistemini kurduktan sonra SSD'nin ömrünü ve performansını artırabilmek için sosyal'de paylaşılan SSD için yapılacak tüm ayarlar konusunda değinilen tüm ayarları yaptım. Bu konudaki bazı ayarlar bu duruma sebebiyet veriyor olabilir. Konuyu buradan bulabilirsiniz: SSD için yapılacak tüm ayarlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı