"Uzak masaüstü hizmetleri activex denetimi yükleyemedi" hatası

Kiyoshiacker

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bayağıdır araştırıyorum fakat sorunumun çözümünü bulamadım. Uzak masaüstü bağlantı yazılımını başlattığım zaman böyle bir sorunla karşılaşıyorum.

sorun.JPG

Bağlanırken kullandığın ve bağlanmaya çalıştığın işletim sistemi sürünleri nelerdir? Bağlanırken kullandığın sistem Windows 8.1 sürümlerinden ise 2919355 güncelleştirmesi yüklü mü?

Bağlanırken kullandığın ve bağlanmaya çalıştığın işletim sistemi sürünleri nelerdir? Bağlanırken kullandığın sistem Windows 8.1 sürümlerinden ise 2919355 güncelleştirmesi yüklü mü?

Sorunum uzak masaüstü yazılımını açamamam. Eğer yararlı olacaksa kullandığım sistem windows 10

System32 klasörü içerisinde mstscax.dll dosyasının bulunduğunda emin ol. Mevcut ddl dosyasında sağ tık > özellikler > önceki sürümler i kontrol et eski bir sürümü bulunuyorsa geri dön

System32 içerisinden bahsedien dosya yok ise "dllarchive.com" vb. sitelerden dosyaı indirip system32 içerisine kopyalarak tekrar dene.

System32 klasörü içerisinde mstscax.dll dosyasının bulunduğunda emin ol. Mevcut ddl dosyasında sağ tık > özellikler > önceki sürümler i kontrol et eski bir sürümü bulunuyorsa geri dön

System32 içerisinden bahsedien dosya yok ise "dllarchive.com" vb. sitelerden dosyaı indirip system32 içerisine kopyalarak tekrar dene.

yaptım fakat hala aynı mstscax mevcuttu microsoftun sitesinden orjinal bir başkasıyla değiştirdim anlayamadım neden bozuk oldugunu

Geri
Yukarı