Uzaktan eğitim canlı ders saatleri güncellenir mi?

Old1G

Hectopat
Canlı ders programını tekrardan güncellerler mi? Geçen sefer böyle bir şey olmuş muydu tam hatırlamıyorum. Benim sınıfımın dersi saat 18.20'de 20.20'de bitiyor ve benim için çok ters bir zaman umarım sürekli bu saat aralığında devam etmeyiz.

Her şey olabilir. Bir bakarsın okullar açılmış kesin bir şey söylemek zor.

Bence en az bu dönemi canlı ders ile bitiririz ama umarım şu saatleri erkene alırlar ya da enazından 1-2 haftada bir ders saatlerini kararlar mesela ilk hafta X sınıfı 18.20'de izliyorsa 2. hafta y sınıfı 18.20'de izlesin gibi.

Cidden benim de ilk başta saatler garibime gitmişti lakin uygun olan bu olsa gerek bu konu da yapabileceğimiz tek şey görüşümüzü beyan etmek ama ilgili mercii ilgilenir ilgilenmez ona kalmış bir durum.

Cidden benim de ilk başta saatler garibime gitmişti lakin uygun olan bu olsa gerek bu konu da yapabileceğimiz tek şey görüşümüzü beyan etmek ama ilgili mercii ilgilenir ilgilenmez ona kalmış bir durum.

İlk başta 9. sınıf ders saatine baktım saat 3'de başlıyordu çok sevinmiştim sonradan aklıma 10. sınıfa geçtiğim geldi :)

Dersleri sıkı tuttuktan sonra sıkıntı yaşıyacağınızı düşünmemekteyim ve boş kaldığınız zamanları 9’u tekrar ederek geçirmeniz sizin faydanıza ders saatlerine şu durumda alışmaktan başka çareniz yok maalesef.

Dersleri sıkı tuttuktan sonra sıkıntı yaşıyacağınızı düşünmemekteyim ve boş kaldığınız zamanları 9’u tekrar ederek geçirmeniz sizin faydanıza ders saatlerine şu durumda alışmaktan başka çareniz yok maalesef.

Ben hala değişeceğinden yana ümitliyim :) geçen seferki canlı derslerde sanki 2-3 kere değişmişti diye hatırlıyorum ama tam emin değilim neyse teşekkürler.

Geri
Yukarı