Uzamsal Ses Bazen Kapanıyor

Ertugrul1403

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/AVR
Uzamsal ses olarak Dolby kullanmaktayım, 2 gün normal çalışıyor sonra bakıyorum kapanmış, tekrardan aktif hale getiriyorum. Sırf bu sorun için temiz bir format attım fakat sorun hala devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzamsal ses olarak Dolby kullanmaktayım, 2 gün normal çalışıyor sonra bakıyorum kapanmış, tekrardan aktif hale getiriyorum. Sırf bu sorun için temiz bir format attım fakat sorun hala devam ediyor.
Bende de devam ediyor. Hatta ikinci bir uygulama açtığımda ses gelmiyor. Aynı kısımdan tekrar seçiyorum öyle düzeliyor. Sürekli böyle bir döngüdeyim.

Bende de devam ediyor. Hatta ikinci bir uygulama açtığımda ses gelmiyor. Aynı kısımdan tekrar seçiyorum öyle düzeliyor. Sürekli böyle bir döngüdeyim.
Sorunu hala çözebilmiş değilim, bir sürü güncelleme geldi fakat hala aynı şekilde, artık alıştım. Bilgisayarı açtığımda hemen dolby açıyorum öyle devam ediyorum.

Aynı konudan açacaktım halihazırda arkadaşlarda faydalansın, Dolby Atmos kullanıyorum fakat ses sekmesine sağ tıklayınca ve kendi kendine kapanıyor, tekrar oyunlar esnasında açarsam oyunların sesi gidiyor, kullanmak istiyorum ama bunlardan dolayı soğudum, çözüm üreten var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı