Uzaylı temalı oyun ismi bulma

EROK

Centipat
Merhabalar ben eskiden internet kafede uzaylı temalı oyun oynamıştım. Oyundan hatırladıklarım başlangıç animasyonunda bir adam beliriyor sonra hafif dönünce adamın yarısı yok uzayda süzülüyor ve oyun içinde çok büyük uzaylılar bizim üssümüze saldırıyor. Biz ateş ediyoruz 1 tane asker hemen arkamızdaki kapıyı açıyor içeri girdigimizde 1 tane uzaylı askerin birini yakalayıp götürüyor. Biz de üssün içindeki uzaylıları arıyoruz falan üssün oldugu yer Mars gibiydi. Bundan 4 5 yıl önce oynamıştım diye hatırlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saints Row 4 olabilir mi? Uzaylı istilası ve kaçırılma kısmı benziyor ama mars kısmını çıkartamadım. Bir bak istersen.

Biraz geç oldu kusura bakma. Cevap gelmeyince ümidimi kesip hiç bakmadım ama simdi tekrar soru sormak için girdigimde cevap verildigini gördüm. Saints Row 4 değil maalesef. Cevabın için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı