Uzun dönem idare edecek laptop tavsiyesi

Bütçe
En fazla 25000-25500TL

Aydın K

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese selam, uzun bir süre sonra buradaki ilk konum. Epey bir süre bilgisayar vs. uzak kaldım, kendime yeni bir laptop arayışı içerisindeyim. Öyle aşırı bir oyunculuğum yok ama arada sırada keyfe keder oyun oynuyorum, oyun oynarken her şeyi ultrada açma takıntım da yok. Oyun konusunda ortalama değerlerde beni en azından bir 4-5 sene idare etsin, kronik arızalı olmasın yeterli. Biraz araştırınca karşıma https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qarey-001-p-HBCV00000RF4Z7 çıktı. Çok fazla beklemeden almayı düşünüyorum, başka tavsiyeleriniz var ise buyurun. O paraya masaüstü toplarız 2 tane kehkeh diyecekler ne kendinizi ne de başkalarını da yorun.

O paraya başka ne var bilmiyorum ama güzel bir tercih bence, ekranın büyük olması da oyunlar için bir avantaj. Bu seni uzun süre idare eder bence, yetersiz kaldığı yerde zaten ram ve diski yüksektebilirsin. Oyunları full grafiklerde oynama takıntında olmadığına göre ileride çıkacak oyunlarıda açarsın.

Öncelikle herkese selam, uzun bir süre sonra buradaki ilk konum. Epey bir süre bilgisayar vs. uzak kaldım, kendime yeni bir laptop arayışı içerisindeyim. Öyle aşırı bir oyunculuğum yok ama arada sırada keyfe keder oyun oynuyorum, oyun oynarken her şeyi ultrada açma takıntım da yok. Oyun konusunda ortalama değerlerde beni en azından bir 4-5 sene idare etsin, kronik arızalı olmasın yeterli. Biraz araştırınca karşıma https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qarey-001-p-HBCV00000RF4Z7 çıktı. Çok fazla beklemeden almayı düşünüyorum, başka tavsiyeleriniz var ise buyurun. O paraya masaüstü toplarız 2 tane kehkeh diyecekler ne kendinizi ne de başkalarını da yorun.

Bence Acer yerine ASUS veya Lenovo'ya bakabilirsin.

Bence Acer yerine ASUS veya Lenovo'ya bakabilirsin.

Bu fiyatlarda yukarıdaki ürüne alternatif ürünleri var mı? Ben baktım ama bulamadım, eğer sizin bulabildiğiniz var ise bir link rica ediyorum.

Ürün olarak bu ACER Nitro AN515-57 Intel I5 -11400H islemci 16GB DDR4 RAM 512GB SSD GeFORCE Nvidia RTX 3060 Harici 6GB Ekran karti 15.6'' 144Hz Full HD Ekran, Free DOS : Amazon.com.tr: Bilgisayar ürünü aldım. Müsait bir zamanda da birkaç test yapıp sonuçlarını başka bir konuda belirteceğim. Konu kapanabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı