Uzun Ömürlü Traş Makinesi ve Fön Makinesi Önerisi

Selim C.

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Uzaklarda...
Daha fazla  
Selamlar. Geçen gün Media Markt'a gittim. Traş makinesi ve fön makinelerine göz atarken oradaki görevliye sordum. Bana Philips'in sadece adının olduğunu ve sadece 2 sene garanti verdiğinden bahsetti. Yarı profesyonel ve uzun ömürlü bir şey istiyorsanız Remington markasını önerdi (4 yıl garantiliymiş). Bende sizlere danışmaya karar verdim.

Açıkçası traş makinesinde aradığım özellikler; gerçekten uzun ömürlü olması, tahriş etmemesi, saç ve sakal için uygun bir model olması (sanırım genelde çok başlıklı makinelerde var bu özellik.), şekil veremeye uygun bir model olması (sıfır yapan makinelerden istemiyorum..), çok başlıklı olması da iyi olabilir. Fön makinesinde istediklerim ise; saçımı kurutmak ve saçıma makine ile şekil vermek istiyorum. Öyle şaşalı bir fön çekmeyeceğim, hafif istediğim şekli alsın yeter.. Tavsiyelerinizi bekliyorum. (y)

Edit: Gerçekten de uzun ömürlü olmalarını istiyorum. Bizim evde 20 senelik olup da halen çalışan Alman marka ürünler var. (Evet, var! Şaka değil..) Hatta eski saç kurutma makinemiz, 13-14 senelik olduğunda "Artık bu çok eskidi. Makine sonuçta, ansızın yüzümüze falan patlar." dedik de kenara koyduk. (Bakın bozulmadı. Ömrünü tamamlamış olduğuna kanaat getirdik de kenara koyduk.) Yani 8-10 sene rahat kullanabileceğim bir marka/model önerirseniz güzel olur. (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı