Uzun süre çalışmayan bilgisayara ne olur?

Arkadaşlar merhaba.
Daha önce MSI 2060 Super Ventus Coil Whine sorunu ile ilgili bir konu açmıştım. Ekran kartımı servise gönderdim ve iade kararı çıktı. Para iadesini aldım. Şimdi RTX 3070 serisinin çıkışını bekliyorum. Bu süre zarfında bilgisayarım tabii ki hep kapalı kaldı. Muhtemelen kasım ortasına kadar da kapalı kalacak. Ağustos'tan kasım'a kadar kapalı kalan bilgisayarımda bir sorun olur mu? İşlemci termal macun değişimi ya da başka bir işlem gerekir mi?

Genelde bir şey olmaz ama çok fazla rutubette kaldıysa bilemeyeceğim. Eğer bilgisayarınızın uzun süre kapalı kalacağına emin isen nem alıcı bir şeyler ile saklamak mantıklı. O kadar sürede birşey olacağını düşünmüyorum.

Hiçbir şey olmaz. Ben kendi PC mi 7 yıl sonra calistirmistim idim ilk gün ki gibiydi. Ne bu yağmur da yağış da kalmıyor ya. İlk defa duyuyorum böyle bir soruyu da.

Arkadaşlar merhaba.
Daha önce MSI 2060 Super Ventus Coil Whine sorunu ile ilgili bir konu açmıştım. Ekran kartımı servise gönderdim ve iade kararı çıktı. Para iadesini aldım. Şimdi RTX 3070 serisinin çıkışını bekliyorum. Bu süre zarfında bilgisayarım tabii ki hep kapalı kaldı. Muhtemelen kasım ortasına kadar da kapalı kalacak. Ağustos'tan kasım'a kadar kapalı kalan bilgisayarımda bir sorun olur mu? İşlemci termal macun değişimi ya da başka bir işlem gerekir mi?
Arkadaşlar merhaba.

Bir şey olmaz ama monitörünüz 60 70 HZ falansa RTX 3070 için boşuna bekliyorsunuz
Arkadaşlar merhaba.

Bu arada fiyat 4000 TL falan olmıycak öyle düşünüyorsanız yanılıyorsunuz fiyatı 7000 TL olacak.

Bu arada fiyat 4000 TL falan olmıycak öyle düşünüyorsanız yanılıyorsunuz fiyatı 7000 TL olacak.
Monitörüm 144hz ileride 2k'ya yükselteceğim zaten merak etme ayrıca 3070'in bütçesi ile ilgili bir soru sormadım ki. 4000 olmayacağını ben de biliyorum. Bütçe sorun değil.

Monitörüm 144Hz ileride 2K'ya yükselteceğim zaten merak etme ayrıca 3070'in bütçesi ile ilgili bir soru sormadım ki. 4000 olmayacağını ben de biliyorum. Bütçe sorun değil.

Cevabın biraz kaba geldi kendi yazımı inceledim evet biraz rage atmışım sizi direk RTX 3070'in fiyatını 4000 TL zannedip sazan gibi atlayanlardan zannettim sıkıntı yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı