Oyun VAC yiyen hesabın envanteri 2K olmuş

Brom öyle diyorsun da o hesap VAC yemese çoktan düşük fiyattayken satardin kasaları o yüzden takmaya gerek yok

Yok be kanka ben bunu fark ettiğimde önce eskiden oynadığımız arkadaşıma söyledim. 1000 TL eline geçti hiç yoktan adamın Steam'de ona en çok yanıyorum.

İfadeler: kcg

Kanka ben tek tek tüm eski hesaplarıma girip kontrol ettim 2 tanesi banlı değildi toplamda içinde 800 TL vardi hepsini main e attım

Hocam zaten o paranın birçoğu kasa için anahtar alma parasına gitmeyecek mi? Yanlış biliyorsam düzeltin.

Dostum kasayı niye açsın satacak.

Zamanında 30-40 tane 0.01 kuruşa sattığım eldiven kasalarını düşündükçe üzülüyorum.

Her eski CS cinin tek pişmanlığıdır onlardan bir 200 tane sarmışımdır.

VAC yemeseydi tutacak mıydın onları öyle?

Hiç üzülmedim. Hile kullanana az bile.

hangi siteden baktınız acaba

Hile açmasaydın kardeşim. Üstteki arkadaşa katılıyorum.

Hile kullanmışsın bir de utanmadan gelip burda konu açmış ağlıyorsun. Keşke daha çok para kaybetseydin. Sizin gibilere her şey mübah.

Hile kullanmışsın bir de utanmadan gelip burada konu açmış ağlıyorsun. Keşke daha çok para kaybetseydin. Sizin gibilere her şey mübah.

Bak çocuk benim bu forumda ağzımı açtırma. 2019 da ben 12-13 yaşındaydım. Çocukluk hevesiyle bir şeyler yaptık. Belki eskiden oynayıpta, kasası olanlar haberi olsun yardımcı olalım diye konu açıyorum, senin yazdığın şeye bak. Ayrıca para yatırmadım ki kaybedeyim, sadece oyundan düşen itemler. Ban yediğimden beri hile işine bulaşmadım bulaşmam da. Gören de hep hileciyiz sanacak.

Hiç üzülmedim. Hile kullanana az bile.

Senin üzülmene ihtiyacım yok kardeşim ben burada bana yardım edin diye değil eskiden oynayıp unutanlar bir baksın görsün diye konu açıyorum. Ayrıca hile kullanmayın diye görenlere ders olur. Ben sana üzülüyorum şahsen zekana mantığına.

Benim eski hesapta VAC yemişti fakat hileden değil. Telefon numarasını aynı 2 hesaba koyup yan hesap ile aynı anda oyuna girince telefon paylaşımı yüzünden VAC yedi. 2014'te 220 TL fiyata dizdiğim envanter şu an 12 bin TL yazık günah oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…