Vadeli Hesap İçin Banka Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FurkanB42

Hectopat
Merhabalar, 18 yaşımı doldurmama çok az kaldı. Uzun vadede hem yatırım hem de birikim yapmak istiyorum. Dövizden pek anlayan birisi değilim. Bu yüzden vadeli mevduat hesabı açmak daha mantıklı geldi. Şuan için aklımda VakıfBank'ın sunmuş olduğu arı hesap var. Sebebi ise para yatırdığımızda ve çektiğimizde vadenin bozulmuyor olması. Bunun gibi para yatırdığımızda vadenin bozulmadığı bir banka önerisi verebilecek var mı? Yoksa VakıfBank benim için ideal mi?
Küçük bir not benim için çekmek önemli değil sadece para yatırdığımda vadenin bozulmamasını istiyorum.

Para lazım hazine garantisi olmasa da olur diyorsan Aktif Bank olabilir. Yok risk almam diyorsan Arı hesabı güzel duruyor. 100 gün dolduktan sonra İNG E-Turuncu olabilir.

Yanlış hatırlamıyorsam Odeabank şuan en iyi faizi veren banka. Ben ING E Turuncu hesaptayım. %25 e aldandım diyebilirim daha sonra %23+2 olarak detaylı bilgi verdiler. %2 yi de ekstra aylık 750TL ve üzeri alışverişlerde kazanabildiğimizi belirttiler. %23 e tamam derken durduk yere %22 ye düştü oran. Odeabank'ı iyice araştırıp eğer direk %26.25 veriyorlarsa oradan hesap açılabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı