Vadeli/vadesiz mevduatta para olması kredi notunu etkiler mi?

BerkayBilgin1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim düzenli bir gelirim yok üniversite öğrencisiyim ve çalışmıyorum bununla birlikte adıma şu anda gecelik vadeli moda geçen gündüz vadesiz olarak kullanılan Burgan Bank'a ait on hesap bulunuyor. Bu hesaba ailemin hesaplarından onların talebiyle her ay yüksek denebilecek tutarları bu hesaba EFT yapıyorum ben bu bankadan talimatlı fatura da verdim ve aksarmadan düzenli ödeme yapıyorum. Kredi kartı başvurusu yapmayı düşünüyorum. Merak ediyorum bu saydığım etmenlerin düzenli gelire kıyasla etkisi artar mı yoksa işe yaramaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevduatta bulunan paralar sadece banka tarafında kk başvurusu yaparken değerlendirmeye alınır. Banka buna göre limit, kk verebilir. Bunun dışında mevduatlar kkb de gözükmüyor. Öğrenci limiti 2k olduğu için de muhtemel olarak 2k olarak kk çıkartabilirsiniz. Ben de 2k limitli kart vardı başka kartlara geçiş yaptım tamamen kapatıp ve şu an enparadan 5 haneli limitim var. Öğrenciliğim devam ediyor fakat bitecek bana bunun içinde vermiş olma ihtimali bulunmakta.

Merhaba, benim düzenli bir gelirim yok üniversite öğrencisiyim ve çalışmıyorum bununla birlikte adıma şu anda gecelik vadeli moda geçen gündüz vadesiz olarak kullanılan Burgan Bank'a ait on hesap bulunuyor. Bu hesaba ailemin hesaplarından onların talebiyle her ay yüksek denebilecek tutarları bu hesaba EFT yapıyorum ben bu bankadan talimatlı fatura da verdim ve aksarmadan düzenli ödeme yapıyorum. Kredi kartı başvurusu yapmayı düşünüyorum. Merak ediyorum bu saydığım etmenlerin düzenli gelire kıyasla etkisi artar mı yoksa işe yaramaz mı?
Şöyle yarayabilir.
Sadece 3 bankada para teminatlı Kart veriyor.
Kuveyt Türk kampanyası yok!!
AlBaraka World kampanyalar için
Türkiye Finans Bonus kampanyaları için .

Yatırdığın paraya göre kart Limiti oluyor.
20,000 yatırıp 20,000 limitli karta sahip oluyorsun.
Banka senin parayı 3-6 ay kullanıyor.
Bunu vadeli hesap olarak+ faiz değerlendirme şansınız var.
Karttan harcar gelecek ay ödersiniz..

Kredi notunu etkilemez ancak hangi bankanın kksini alacaksan o hesaba yüklü miktar transfer falan gelince banka seni tanır net gelirinin iyi olduğun görülür ve bir tane kk verir sende kullandıkça harcadıkça limitini arttırırsın. Bankanıda iyi seçmelisin bazı bankalar limit konusunda cimridir.

Geri
Yukarı