VakıfBank 18 yaş altı için hangi özellikler kapalı?

eyupayilmaz

Hectopat
Yer
Radyatör Kasabası
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
12. sınıf stajım ve 3 ayda çalışacağım için 18 yaş altına VakıfBank açtırmak istiyorum. Babamda VakıfBank, abimde Deniz Bank, amcamda da Akbank olduğu için arayüzü en kolay olan banka uygulaması olduğunu düşündüğüm için Vakıf bank istiyorum. Fakat 18 yaş altına kimi bankalar bazı özellikleri kapattıklarını duydum. VakıfBank kullanan varsa diye, hangi özellikler kapalı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
12. sınıf stajım ve 3 ayda çalışacağım için 18 yaş altına VakıfBank açtırmak istiyorum. Babamda VakıfBank, abimde Deniz Bank, amcamda da Akbank olduğu için arayüzü en kolay olan banka uygulaması olduğunu düşündüğüm için Vakıf bank istiyorum. Fakat 18 yaş altına kimi bankalar bazı özellikleri kapattıklarını duydum. VakıfBank kullanan varsa diye, hangi özellikler kapalı acaba?
Vakıfbank önermiyorum. Akbank, Garanti ve İş Bankası arasından tercih yapın. Ben 18 yaş altı İş Bankası kullanıyorum, sadece Havale/EFT yapmak isterseniz şubeden tek seferliğine para göndermek istediğiniz ibanı şubeye kayıt ettirmeniz lazım.

12. sınıf stajım ve 3 ayda çalışacağım için 18 yaş altına VakıfBank açtırmak istiyorum. Babamda VakıfBank, abimde Deniz Bank, amcamda da Akbank olduğu için arayüzü en kolay olan banka uygulaması olduğunu düşündüğüm için VakıfBank istiyorum. Fakat 18 yaş altına kimi bankalar bazı özellikleri kapattıklarını duydum. VakıfBank kullanan varsa diye, hangi özellikler kapalı acaba?

Emin ol arayüz bir süre sonra umurunda bile olmuyor. Aynı anda 4-5 kart kullanıyorum fark etmiyor yani sürekli başka bankalar kullanmak zorunda da kalabiliyorsun. Kendine kart olarak en avantajlı olanı seç.

Emin ol arayüz bir süre sonra umurunda bile olmuyor. Aynı anda 4-5 kart kullanıyorum fark etmiyor yani sürekli başka bankalar kullanmak zorunda da kalabiliyorsun. Kendine kart olarak en avantajlı olanı seç.
Arayüzden kastım sistemleri de çok saçma olabiliyor. Örneğin havale yapacaksın, limitiniz yetmiyor diyor ayarlara gidiyorsun, oradan limitleri buluyorsun, limiti seçip yükseltiyorsun, limitiniz onaylandı diyor, sonra aynı sekmeye gidiyorsun ibanı tekrar giriyorsun, bilgileri dolduruyorsun ve havale/fast anca yapabiliyorsun. Vaktini çalıyorlar

Arayüzden kastım sistemleri de çok saçma olabiliyor. Örneğin havale yapacaksın, limitiniz yetmiyor diyor ayarlara gidiyorsun, oradan limitleri buluyorsun, limiti seçip yükseltiyorsun, limitiniz onaylandı diyor, sonra aynı sekmeye gidiyorsun ibanı tekrar giriyorsun, bilgileri dolduruyorsun ve havale/fast anca yapabiliyorsun. Vaktini çalıyorlar
Sıkıntı olmaz o yönden. Limit konusunda ve müşteri hizmetlerinin yanlış bilgi sıkıntısını çekmemek istemiyorsanız Akbank tercih etmeyin, biz yaşadık.

2 ihtimal var. Ya sanal kart limiti veya kredi kartı limiti. Siz banka kartı kullanacağınız için böyle sorunlar yaşamazsınız. Ayrıca evinize en yakın ATM hangisiyse o bankadan da alabilirsiniz. Ayrıca enpara havale/eft konusunda en iyisi para kesmiyor.

Geri
Yukarı