Çözüldü VakıfBank'tan Papara'ya kartsız para yükleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

68055

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar inşallah Papara'ya geçtim. Black kard istemeden önce bir miktar para yükleyeceğim. VakıfBank ve Halkbank bulunmakta yakınımda. Bunlardan birini kullanarak Papara'ya para yüklemem lazım. Şu anlık beceremedim. Benden T.C. Tel no ve kart no istiyor. Kartsız işlemdr nasıl kartımın numarasını bilebilirim ki. Ben kart no yerine neyi yazmalıyım. Papara üzerinden vakıfband IBAN'ımı buldum ama o olmuyor sanırım. Fotoğraf ile anlatır iseniz çok makbule geçer.

Çözüm
Sorunu çözdüm. ATM'de ön ödemeli karta yatır bölümünü değil havale/eft olarak yatırı seçmeliymişim. Konu kilitlenebilir.

ATM'den kartsız işlemle nasıl para yatırılır?​

Hesabına ATM'den kartsız işlemle para yatırmak için aşağıdaki adımları takip et:
  1. Papara hesabına giriş yap ve Para Yükle sayfasından ATM’den Kartsız İşlemler seçeneğine tıkla.
  2. Hangi bankanın ATM'sinden para yatırmak istediğini seç.
  3. Uygulama sana seçtiğin banka için bir IBAN numarası gösterecektir.
  4. Seçtiğin bankanın herhangi bir ATM'sine gidip kartsız işlem menüsünden sana verilen IBAN numarasına para yatır.

Önemli uyarı: İşlem sırasında Papara hesabını onaylarken kullandığın T.C. Kimlik Numarası'nı girmelisin.
Yalnızca onaylı hesaba sahip olan kullanıcılar ATM'den kartsız işlemle para yatırabilirler.

Kaynak: https://www.papara.com/faq/#!/para-yatirma/atmden-kartsiz-islemle-nasil-para-yatirilir

Son düzenleme:
Papara bakiyenizin sağındaki ''yatır'' seçeneğine tıklayın.
''Havale/EFT'' ile yatır'' seçeneğine tıklayın.
Bankanızı seçin.

Papara IBAN numaranız gözükecektir. Kredi kartınızın kendi uygulamasından Papara IBAN numaranıza ücreti havale veya EFT yoluyla transfer edin.
Yanlış bilgi vermeyin kartsız işlemle yatira basacak.

Sorunu çözdüm. ATM'de ön ödemeli karta yatır bölümünü değil havale/eft olarak yatırı seçmeliymişim. Konu kilitlenebilir.

Çözüm
Arkadaşlar inşallah Papara'ya geçtim. Black kard istemeden önce bir miktar para yükleyeceğim. VakıfBank ve Halkbank bulunmakta yakınımda. Bunlardan birini kullanarak Papara'ya para yüklemem lazım. Şu anlık beceremedim. Benden T.C. Tel no ve kart no istiyor. Kartsız işlemdr nasıl kartımın numarasını bilebilirim ki. Ben kart no yerine neyi yazmalıyım. Papara üzerinden vakıfband IBAN'ımı buldum ama o olmuyor sanırım. Fotoğraf ile anlatır iseniz çok makbule geçer.
Ben yapamadım hocam yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı