Valorant 15 pingde "Ağ sorunu" uyarısı veriyor

okanergun

Hectopat
Valorant oynuyorum ve şu sıralar sezon bitti. Ben de yeni hesaba geçtim. Yeni hesapta sürekli sağ üstte "Ağ Sorunu" diye bir uyarı alıyorum fakat pingim 15-20 arası seyrediyor, bunun yanı sıra hareket ederken bir anda beni geri atmaları falan oluyor oyunda. Bu diğer hesabımda hiç yaşanmıyordu, bunu nasıl çözebilirim? Belki hesaplar arasında bir fark yoktur, belki internetimle alakalıdır ama çözümü bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant oynuyorum ve şu sıralar sezon bitti. Ben de yeni hesaba geçtim. Yeni hesapta sürekli sağ üstte "ağ sorunu" diye bir uyarı alıyorum fakat pingim 15-20 arası seyrediyor, bunun yanı sıra hareket ederken bir anda beni geri atmaları falan oluyor oyunda. Bu diğer hesabımda hiç yaşanmıyordu, bunu nasıl çözebilirim? Belki hesaplar arasında bir fark yoktur, belki internetimle alakalıdır ama çözümü bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Paket kaybından kaynaklanıyor olabilir.

Son düzenleme:
Valorant oynuyorum ve şu sıralar sezon bitti. Ben de yeni hesaba geçtim. Yeni hesapta sürekli sağ üstte "Ağ Sorunu" diye bir uyarı alıyorum fakat pingim 15-20 arası seyrediyor, bunun yanı sıra hareket ederken bir anda beni geri atmaları falan oluyor oyunda. Bu diğer hesabımda hiç yaşanmıyordu, bunu nasıl çözebilirim? Belki hesaplar arasında bir fark yoktur, belki internetimle alakalıdır ama çözümü bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.
Paket kaybı oluyor sanırım bu durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı