Valorant ''A Critical Error'' hatası

aspas58

Femtopat
Daha fazla  
Yeni aldığım PC'de bu sorunla karşılaştım. Valorant'a ilk defa girmeye çalıştım ama a critical error has occurred and the process must be terminated. Hatasıyla karşılaştım. PC'yi bugün aldığımdan ve hazır olduğundan sürücülerin güncel olduğunu düşünüyorum sizce sorun nedendir?

Yeni aldığım PC'de bu sorunla karşılaştım. Valorant'a ilk defa girmeye çalıştım ama a critical error has occurred and the process must be terminated. Hatasıyla karşılaştım. PC'yi bugün aldığımdan ve hazır olduğundan sürücülerin güncel olduğunu düşünüyorum sizce sorun nedendir?
Sen gene de güncelle. Ayrıca hazır geldiğinden dolayı başta bir formatla. Eğer formatlamam diyorsan da valorantı silip geri yükle.

Antivirüs programını devre dışı bırakıp tekrardan dener misin?

Silip geri yükledim ve ayni sorun devam ediyor yotubdaki denilen şeyleri de yaptım. Ayrica antivirüs yok PC'de. Format son çare sanırsam bir türlü anlayamadım.

Sen gene de güncelle. Ayrıca hazır geldiğinden dolayı başta bir formatla. Eğer formatlamam diyorsan da Valorant'ı silip geri yükle.

Yeni konular

Geri
Yukarı