Çözüldü Valorant açıldıktan sonra kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EMRE BAYINDIR

Hectopat
Merhaba, yeni format atmış olduğum bilgisayarıma Valorant oyununu yükledim. Oyunda altta belirtmiş olduğum ekran geliyor ve 1 dk sonra kendiliğinden kapanıyor. Ayrıca ekran kartı driverlarımı kurmadım. Microsoft Visual C+++ sürümlerinden de sadece 2012'nin X64 ve X86 var. Desteklerinizi bekliyorum.
2 dakikaya hata raporumu göndereceğim.

Dosya Ekleri

• 20210310_111918.jpg
    20210310_111918.jpg
    177,2 KB · Görüntüleme: 88
Çözüm
Aşağıdaki sayfadan Windows 10 64 bit sayfasından 15.7.1 WHQL sürümlü sürücüyü indirin. Daha sonra aşağıdaki DDU rehberine göre eski sürücünüzü kaldırın. Bilgisayar kapanınca bilgisayarın internet bağlantısını kesin ve bilgisayar yeniden başlatıldığında açılınca indirdiğiniz sürücüyü kurun.

Aşağıdaki sayfadan Windows 10 64 bit sayfasından 15.7.1 WHQL sürümlü sürücüyü indirin. Daha sonra aşağıdaki DDU rehberine göre eski sürücünüzü kaldırın. Bilgisayar kapanınca bilgisayarın internet bağlantısını kesin ve bilgisayar yeniden başlatıldığında açılınca indirdiğiniz sürücüyü kurun.

Çözüm
Aşağıdaki sayfadan Windows 10 64 Bit sayfasından 15.7.1 WHQL sürümlü sürücüyü indirin. Daha sonra aşağıdaki DDU rehberine göre eski sürücünüzü kaldırın. Bilgisayar kapanınca bilgisayarın internet bağlantısını kesin ve bilgisayar yeniden başlatıldığında açılınca indirdiğiniz sürücüyü kurun.

2 gün önce DDU ile bende aynı sorunla karşılaştığım için kaldırmaya çalıştım driverları ama güvenli moda almam gerekiyormuş. Güvenli moda aldığım zaman ise bilgisayarımı bir türlü açamadım. Saatlerce uğraştım kurtaramadım ve dün format attım bu yüzden DDU kullanmak pek istemiyorum.

Güvenli moda almak gibi bir zorunluluğunuz yok. Normal modda da silebilirsiniz.

Tamam o zaman sileyim.

Güvenli moda almak gibi bir zorunluluğunuz yok. Normal modda da silebilirsiniz.

Düşük çözünürlükte açıldı ne yapmam lazım? Ayarlarda aradığım çözünürlük yok 3 tane var. Düzeldi kendiliğinden. Sürücüyü yükleyeyim.
Hızlı mı yoksa özel mi yükleyeyim @Enes3078

Son düzenleme:

Geri
Yukarı