Valorant açılmıyor

ardazzers3

Decapat
Daha fazla  
Valorant'a tıklıyorum kanka arkada Riot ve Vanguard acılıyor ama oyun acılmıyor. Vanguard'ı sildim tekrar yükledim olmadı, oyunu tekrar yükledim olmadı. Bir arkadaş ekran kartını çıkar tekrar tak dedi, düzelir mi?

Hocam görev yöneticisinde açılıp ekrana mı gelmiyor? Eğer aynı sorun varsa YouTube'dan biraz araştırıp yapabilirsiniz. Bende de aynı sorun vardı. Windows 8.1 sürümüne geçtim düzeldi.

Hocam görev yöneticisinde açılıp ekrana mı gelmiyor? Eğer aynı sorun varsa YouTube'dan biraz araştırıp yapabilirsiniz. Bende de aynı sorun vardı. Windows 8.1 sürümüne geçtim düzeldi.
aynende kanka win 8 cok eskidi ona gecmek istemiyorum aynı sorun gta 5'de olmuştu

Yani bazı şahıslar Windows sürümlerinin gereksiz hizmetlerini kapatıyor ve daha performanslı bir sürüm ortaya sunuyorlar. Fakat bazen bu kapattıkları hizmetler bizim işimize yarayacak bir hizmet olursa sorun olabiliyor. Bu yüzden modlanmamış, Microsoft'un kendi sitesindeki resmi sürümü kullanmanızı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…