Valorant açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mr.Zen

Decapat
Oyunu yeni yükledim ve girdim. Oyunu açtığımda ekran görüntüsündeki sayfa çıktı ve öyle kaldı. Valorant yükleyiciden onarmayı denedim, sorunum halen devam ediyor.
Yardımcı olabilir misiniz?

Valorant.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu yeni yükledim ve girdim. Oyunu açtığımda ekran görüntüsündeki sayfa çıktı ve öyle kaldı. Valorant yükleyiciden onarmayı denedim, sorunum halen devam ediyor.
Yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 580384

Sitesinde yazıyordu Türkiye birkaç ülkede oyuna girişler sınırlandırılmış yani açılana kadar beklemelisiniz.

Aynı sorunu yaşayan başka birini bulamadım. Valorant Support'a bilet at kısmından sorunumu ilettim. Bu arada Valorant betadan çıktı, şuan kararlı sürümüne herkes ulaşabilir diye biliyorum.

Aynı sorunu yaşayan başka birini bulamadım. Valorant Support'a bilet at kısmından sorunumu ilettim. Bu arada Valorant betadan çıktı, şu an kararlı sürümüne herkes ulaşabilir diye biliyorum.

Herkes ulaşabir değil ben sitesinde gördüm kesin bilgi ama sen bunu yazdığın saate sıkıntı bitmiş ve herkes konuları silmiş olabilir.

daha önce bir yere yazmıştım ama CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp şu kodu girerek dener misiniz ?

Set OPENSSL_IA32CAP=:~0x20000000

bir de valorant'ın kurulu olduğu yerde live>shottergame>bin64.. içerisindeki valorant... uygulamasında sağ tık özellikler yapın "tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" yapın ve masaüstündeki valorant kısayolunda da da aynını yapın sorununuzun çözüleceğini sanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı