Valorant AFK kaldığım halde ceza yemedim

Selam dostlar, dün maç başladığı zaman arkadaşımla AFK kaldık o 1.30 saat ban yedi ben yemedim ama ceza uygulandı dedi, nasıl oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce AFK kalmamışsınızdır veya oyun siciliniz temizdir (diğer oyunculara göre). En azından son zamanlarda AFK kalmamışsınızdır.

ya o banada oluyordu arada afk kalıyom valoya girmeye çalışınca 2 soru soruyo ikisinede hayır verip açtığımda (vanguard soruyo soruyu) ban fln vermiyordu

Arkadaşınız daha önce de AFK kaldığı için ban yemiştir. Sık şekilde AFK kalmaya devam edince ban atıyor. İlk seferlik uyarı verir. Ceza uygulandı demesinin sebebi de 3,5 dakika gibi kısa bir süreliğine banlamış olabilir.

Arkadaşınız daha önce de AFK kaldığı için ban yemiştir. Sık şekilde AFK kalmaya devam edince ban atıyor. İlk seferlik uyarı verir. Ceza uygulandı demesinin sebebi de 3,5 dakika gibi kısa bir süreliğine banlamış olabilir.
image.jpg

Bu şekilde hocam

Bende de 1 kere oyle oldu. Ceza vermediyse sistem vermemistir, eger ceza alacak hakkiniz varsa vermemezlik yapmaz sistem. Hiçbir problem yok.

Geri
Yukarı