Valorant aimi dengeli değil

Daha fazla  
Anlık rankım Dia 2 bir maça giriyorum +20 vuruyorum güzel maç oluyor, bir sonraki maç çöküyorum 10 vuruyorum, sonraki maç tekrar +25 vuruyorum. Bu aim ile mi alakalı yoksa mental ile mi? Ben mentalden dolayı olduğunu düşünüyorum.

Mental çöküş yaşayacağını anladığında bir süre sal oyunu ben mentalimi yok ettim 1 haftadır oynamayıp hala toparlayamadım kendimi arada bugün girdim bayağı bir aradan sonra gene maç kaybedip çıktım.

Her oyunda olan bir şey bu iyi oynadığın zaman karşına kendi rankından yüksek olmak pahasına sağlam rakip çıkarıyor, üst üste kötü oynadığın zaman da peynir ekmek çıkarıyor. Tabi ki mental de çok önemli ama bu dediğim şey yapımcılar tarafından ayarlanan bir şey.

Bence de mental, bazı oyunlar 30+ vuruyorum bazılarında zar zor 10. Valorant'ın kendisinde de spray sistemi konusunda bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum, 3 mermiden sonra Pablo Picasso oluyorsunuz :D

Ben o yüzden entry kilitlemektense öncü veya smoke oynarım bazen (ki yoru mainim), vuramasam bile info vereyim veya bir yerleri kapatayım diyorum. Aim konusunda silver 1 olarak kendime her zaman güvendiğim söylenemez kesinlikle.

Oyun içinde mentalimi nasıl yüksek tutabilirim?
Ben şahsen art arda oyun girmektense bi' 5 dakika ara veririm, o sürede aimin sıcak kalsın istersen poligon veya death match atabilirsin.

Oyun içinde mentalimi nasıl yüksek tutabilirim?

Bu her zaman mümkün olmayabilir. Ama daha enerjikken ve keyfin yerindeyken girdiğinde mentalini yüksek tutman daha kolay olacaktır. Bunun bir oyun olduğunun farkında olarak oynamak işe yarayabilir diyeceğim ama bazen kafamı monitörün ortasına gömesim geliyor. Bu yüzden bu pek mümkün olmayabilir.

Geri
Yukarı