Valorant alıp kuşanılmadan oyuna girilen silah iade edilebilir mi?

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Valorant'ın sitesinde kullanılan skinler iade edilemez diyor. Şu an BlastX spectre mağazama geldi. Onu garanti olması amacıyla almak istiyorum. 2 hafta boyunca silahı hiç kuşanmadan oyun girsem kullanılmış sayılır mı? Iade edebilir miyim?

Evet edebilirsin. Tek şartı hiç geliştirmemen. Hiç radyanit kullanma üzerinde. Ben bıçak alıp, takıp geliştirmeden oyuna girmiştim daha sonra iade edebilmiştim.

Yükseltip oynayabilirsiniz her üç ayda bir geliştirdiğiniz bir skini iade etme şansınız var, ayrıca 2hafta boyunca hiç kullanmazsanız iade etme şansınız var.

Yükseltip oynayabilirsiniz her üç ayda bir geliştirdiğiniz bir skini iade etme şansınız var, ayrıca 2hafta boyunca hiç kullanmazsanız iade etme şansınız var.
Bir ara herkesi geliştirdiği bir skini iade ediyordu ama ben onu tek seferlik riotun kampanya tarzı bir şeyi olarak düşünmüştüm. 3 ayda bir öyle bir hakkımız olduğunu ilk defa duydum.

Bir ara herkesi geliştirdiği bir skini iade ediyordu ama ben onu tek seferlik riotun kampanya tarzı bir şeyi olarak düşünmüştüm. 3 ayda bir öyle bir hakkımız olduğunu ilk defa duydum.
Hayır kampanya falan değil ben altı ayda iki tane skin iade ettim bir sıkıntısı olmadı.

Geri
Yukarı