Valorant aniden donuyor

syWrx

Centipat
Daha fazla  
PC'yi açıyorum Valorant'a giriyorum ping uyarısı gözüküyor sağ üstte ( Tab'den baktığımda 40-20), ortalama 5 dk geçiyor ve oyun donuyor fakat arkada ses gelmeye devam ediyor ve alt F4, Alt Tab gibi hiçbir tuş kombinasyonu veya tuş çalışmıyor sonra kasadan reset atıyorum yeniden Valorant'a girdiğimde istediğim kadar oynayayım donmuyor fakat başka zaman yeniden açtığımda yeniden aynı şeyler oluyor. Her oynamak istediğimde reset atmak zorunda kalıyorum ve bu durum sıkmaya başlad, çözümü nedir? (FPS sıkıntım yok) (sıcaklık normal seviyede)

Valorant çok sorunlu bir oyun. Bende oyun ortasında otomatik gidiyor, daha da geri gelmiyor. Tamamen silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Vanguard yazılımları berbat, arkadaşın dediği gibi tamamen Valorant'ı ve Riot Vanguard'ı bilgisayarınızdan kaldırın sonra tekrar kurabilirsiniz.

Denetim Masası > program ekle veya kaldır'ı kullanarak silin ardından CMD'yi yönetici olarak başlatıp şunları da girin;

sc delete vgc sc delete vgk

Vanguard yazılımları berbat, arkadaşın dediği gibi tamamen Valorant'ı ve Vanguard'ı bilgisayarınızdan kaldırın sonra tekrar kurabilirsiniz.

Denetim Masası > program ekle veya kaldır'ı kullanarak silin ardından CMD'yi yönetici olarak başlatıp şunları da girin;

sc delete vgc. sc delete vgk

Hocam Denetim Masası'ndan silip yeniden kurmuştum fakat CMD'den işlem yapmamıştım bunu deneyeceğim.

Geri
Yukarı