Valorant aniden oyundan atıyor

530546

Decipat
Arkadaşlar birkaç gündür aynı hatayı alıyorum. İlk önce oyuna giriyorum, işte ajanları falan seçiyorum vs. 5 veya 6. elden sonra önce bir FPS düşmesi giriyor ardından ise bağlantı sorunu deyip atıyor. Sebebi ne olabilir? Daha önce hiç karşılamamıştım böyle bir durumla.

HD 5450 1GB.
İ2 E7500.
4 GB DDR 3 RAM.

Arkadaşlar birkaç gündür aynı hatayı alıyorum. İlk önce oyuna giriyorum, işte ajanları falan seçiyorum vs. 5 veya 6. elden sonra önce bir FPS düşmesi giriyor ardından ise bağlantı sorunu deyip atıyor. Sebebi ne olabilir? Daha önce hiç karşılamamıştım böyle bir durumla.

HD 5450 1GB.
İ2 e7500.
4 GB DDR 3 RAM.

Kaç FPS alıyorsun. Oyunu açması bile mucize.

Kaç FPS alıyorsun. Oyunu açması bile mucize.

40FPS. Eğer ki 30'a sabitlersem de dalganama olmadan oynuyorum ki genel de 30FPS sabit oynuyorum.

Hocam o bilgisayar ile oyunu açtığınıza şükredin bence.

Mükemmel bilgi için teşekkürler ancak sorun maalesef ki bu değil. Çözümünüz varsa yazın yoksa bakının.

Mükemmel bilgi için teşekkürler ancak sorun maalesef ki bu değil. Çözümünüz varsa yazın yoksa bakının.

İstiyorsanız alın hocam. Sıcaklık değerlerine bakmak lazım ama internet ile bir problem olduğunu oyun size söylüyor. Oyundan atarken bir hata kodu ile karşılaşıyor musunuz? Karşılaşsanız yazardınız diye düşünmekteyim. FPS düşmesi demişsiniz. İşte dediğim noktaya yani sıcaklılara dönüyor konu yeniden. Speedtest yapın ve oyunda parçalar kaç derece görüyor onlara bakın. Sonra da buraya atın. Sonrasında daha net konuşalım.

İstiyorsanız alın hocam. Sıcaklık değerlerine bakmak lazım ama internet ile bir problem olduğunu oyun size söylüyor. Oyundan atarken bir hata kodu ile karşılaşıyor musunuz? Karşılaşsanız yazardınız diye düşünmekteyim. FPS düşmesi demişsiniz. İşte dediğim noktaya yani sıcaklılara dönüyor konu yeniden. Speedtest yapın ve oyunda parçalar kaç derece görüyor onlara bakın. Sonra da buraya atın. Sonrasında daha net konuşalım.

VAN -1 hata kodunu alıyorum. Pingim 30, yükleme hızım ise 13.5'lerde felan.

oyunda parçalar kaç derece görüyor

Genelde 70 derece ama hep bu ortalamalardaydı yani sıcaklıkla alakalı olduğunu da düşünmüyorum. Bu arada bilgisayarı bir kaç gün önce bir odaya taşıdık. Ondansonra böyle bir durum oldu. Bir de Razer Cortex uygulaması ile bir çözünürlük ayarı yaptım. Bunu da belirteyim.

Van -1 hata kodunu alıyorum.

İnternette bu kod için çözümler var ama hangisi doğru bilemiyorum. Mesela bazısı internet DNS'sini düzenlemiş, bazısı ayarlar yapıp Google Chrome'u (?) silmiş. Denemek lazım. Bkz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama öncelikle bu konuya bakmanızı öneririm. Çözüm: Valorant van-1 hatası

Yeni konular

Geri
Yukarı